•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 227
   کد: 175069
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
   سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد:

   شهرآرا نباید فقط تریبون مدیریت شهری باشد

   از روابط عمومی شهرداری این انتظار وجود دارد که ابزار اطلاع‎رسانی صرف سازمانی نباشد و بتواند با بدنه جامعه ارتباط بگیرد. از سوی دیگر نباید شهرآرا به تریبون صرف مدیریت شهری تبدیل شود.
   شهرآرا نباید فقط تریبون مدیریت شهری باشد

   سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد گفت: شهرآرا نباید فقط تریبون مدیریت شهری و سخنگوی این مجموعه باشد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجید خرمی با بیان این مطلب در جریان حضور مدیران موسسه فرهنگی شهرآرا در اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد و تبریک روز جهانی روابط عمومی، اظهار کرد: از روابط عمومی شهرداری این انتظار وجود دارد که ابزار اطلاع رسانی صرف سازمانی نباشد و بتواند با بدنه جامعه ارتباط بگیرد. از سوی دیگر نباید شهرآرا به تریبون صرف مدیریت شهری تبدیل شود.
   وی با اشاره به نتایج عمده نظرسنجی‎های صورت گرفته و کم بودن میزان اعتماد مردم به شهرداری‎ها در کشور بیان کرد: باید با تجمیع امکانات، وظایف بین دو مجموعه روزنامه شهرآرا و حوزه اطلاع‎رسانی مدیریت شهری، رسانه و روابط عمومی تقسیم شود و در جلب اعتماد مردم بکوشیم.
   سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین‌‎الملل شهرداری مشهد عنوان کرد: اگر اعتماد مردم جلب شود، مشکلی وجود نخواهد داشت و خود مردم پای کار می‎آیند تا مشکلات رفع شود.
   خرمی حضور در پست سرپرستی روابط عمومی شهرداری را فرصتی برای خدمتگزاری بیشتر توصیف کرد و گفت: اگر بتوان در حوزه اطلاع‎رسانی کاربردی تر عمل کرد و از شعارزدگی پرهیز نمود، می‎توان خدمتی شایسته ارائه داد.
   وی با تاکید بر لزوم همکاری بین بخش‎های مختلف شهرداری و شهرآرا، بیان کرد: باید برای دست‌یابی به موفقیت در عملکرد، شورای مدیریتی متشکل از مدیران شهرآرا، روابط عمومی شهرداری و افراد تاثیرگذار و باسواد در این حوزه شکل گیرد تا ثمرات این شورا بتواند راهگشای امور باشد.
   خرمی اضافه کرد: مدیران، افراد باتجربه و کاردانی در روابط عمومی سازمان‏‌ها، مناطق و معاونت‎ها وجود دارند که کنار گذاشته شده‎اند. باید به این افراد توان و موقعیت لازم را داد تا استعدادها و ظرفیت‎های خود را نشان داده و برای موفقیت مجموعه گام بردارند.

   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 227
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .