•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 469
   کد: 175260
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
   رییس شبکه آسیایی جامعه ایمن خبر داد:

   برگزاری دوره‌های آتش‌نشانی و مدیریت بحران با همکاری سازمان ملل در مشهد

   در این اجلاس 1500 نفر از شهردارن، مدیران متخصص، اعضای شوراهای شهر و... حضور دارند که تجربیات خود را از حوزه ایمنی و جامعه ایمن به اشتراک می‌گذارند و امسال طبق دعوت نامه رسمی از سوی سازمان ملل ما در این اجلاس شرکت کردیم.
   برگزاری دوره‌های آتش‌نشانی و مدیریت بحران با همکاری سازمان ملل در مشهد

   رییس شبکه آسیایی جامعه ایمن از برگزاری دوره‌های آتش‌نشانی و مدیریت بحران با همکاری سازمان ملل و اساتید بین‌المللی در آبان ماه در مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی در گفت و گو با برنامه رادیویی" شهرما" در خصوص شرکت در ششمین اجلاس جهانی جامعه ایمن که در ژنو برگزار شد، گفت: سازمان ملل متحد این اجلاس را هر 2 سال یکبار برگزار می‌کند که 3 دوره آن در ژنو و یک دوره در ژاپن و یک دوره در مکزیک برگزار شده است.
   وی افزود: در این اجلاس 1500 نفر از شهردارن، مدیران متخصص، اعضای شوراهای شهر و... حضور دارند که تجربیات خود را از حوزه ایمنی و جامعه ایمن به اشتراک می‌گذارند و امسال طبق دعوت نامه رسمی از سوی سازمان ملل ما در این اجلاس شرکت کردیم.
   وی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این اجلاس برگزاری دوره‌های آتش‌نشانی و مدیریت بحران با همکاری سازمان ملل و اساتید بین‌المللی در مشهد بود که در آبان ماه سال جاری برگزار خواهیم کرد.
   اختر گنجیان
    

   تعداد بازدید: 469
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .