•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 725
   کد: 176045
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
   شهردار منطقه 5 مشهد خبر داد؛

   پیشرفت 90 درصدی پروژه بهسازی پیاده‌رو بولوار شهید آوینی

   این پروژه به دلیل اختلاف ارتفاع با سطح خیابان نیازمند صبوری و همکاری ساکنان این بولوار بوده که بر اساس انتظاراتی که داشتیم شهروندان این محله مساعدت و همکاری لازم را در جهت عمران و آبادانی منطقه با شهرداری داشته‌اند .
   پیشرفت 90 درصدی پروژه بهسازی پیاده‌رو بولوار شهید آوینی

   شهردار منطقه 5 مشهد از پیشرفت 90 درصدی عملیات اجرایی بهسازی پیاده‌روهای بولوار شهید آوینی به مساحت 4000 مترمربع خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، حسین عبداله‌زاده با اعلام این خبر بیان کرد: پروژه بهسازی پیاده‌رو بولوار شهید آوینی به منظور رفاه حال شهروندان، زیباسازی محیطی و سهولت در تردد عابران با اعتباری بالغ بر 766 میلیون تومان در حال اجرا می‌باشد.
   وی با اشاره به تردد بالای شهروندان در این بولوار خاطرنشان کرد: بولوار شهید آوینی جزو بولوارهای قدیمی منطقه است که از تردد بالایی برخوردار است؛ بر همین اساس بهسازی پیاده‌رو آن مورد توجه قرار گرفته و عملیات اجرایی آن از اواخر سال گذشته آغاز و تاکنون بیش از 90درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و به‌زودی به بهره‌برداری کامل خواهد رسید.
   شهردار منطقه 5 مشهد همکاری کسبه بولوار شهید آوینی در جهت تسریع روند پروژه را موثر دانست و تصریح کرد: این پروژه به دلیل اختلاف ارتفاع با سطح خیابان نیازمند صبوری و همکاری ساکنان این بولوار بوده که بر اساس انتظاراتی که داشتیم شهروندان این محله مساعدت و همکاری لازم را در جهت عمران و آبادانی منطقه با شهرداری داشته‌اند .
   وی در پایان افزود: امیدواریم با تلاش خادمان مردم در شهرداری به زودی شاهد بهره‌برداری کامل از این پروژه باشیم. 

   تعداد بازدید: 725
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .