•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 348
   کد: 176340
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد:

   اتصال 22 ایستگاه آتش‌نشانی مشهد به شبکه فیبرنوری

   انتقال حجم وسیع اطلاعات به صورت متن، صوت و تصویر با سرعت بالا، پهنای باند وسیع، هزینه‌های اقتصادی پایین و به‌صرفه و ایمنی با درصد بالا از مزایای استفاده از فیبرنوری در شهرداری مشهد می‌باشد.
   اتصال 22 ایستگاه آتش‌نشانی مشهد به شبکه فیبرنوری

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از اتصال نیمی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی به شبکه اینترانت فیبرنوری شهرداری مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان ضمن اشاره به طرح توسعه شبکه اینترانت فیبرنوری شهرداری مشهد گفت: در راستای تسهیل ارتباطات سازمانی و صرفه جویی اقتصادی، طرح توسعه شبکه اینترانت فیبر نوری پیگیری و تاکنون بخش عمده‌ای از ساختمان‌ها و مناطق شهرداری مشهد به این شبکه متصل شده‌اند اما با توجه به جابه‌جایی‌های مرسوم و پیش‌بینی‌نشده، همچنین تعدد سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه ابرسازمان شهرداری مشهد،کماکان این طرح در حال اجرا و گسترش است.
   وی همچنین در خصوص توسعه طرح شبکه فیبرنوری برای سایر سازمان‌های خدمات‌رسان مجموعه شهرداری اظهار داشت: تاکنون تعداد 22 ایستگاه آتش‌نشانی به شبکه فیبرنوری شهرداری مشهد متصل شده‌اند. پیش از این 16 ایستگاه به همراه ساختمان ستاد، ساختمان مرکز آموزش و فرماندهی به شبکه فیبر نوری شهرداری متصل شده بودند و سه ایستگاه آتش‌نشانی نیز در طی سال جاری به این شبکه متصل شده‌اند.
   گفتنی است انتقال حجم وسیع اطلاعات به صورت متن، صوت و تصویر با سرعت بالا، پهنای باند وسیع، هزینه‌های اقتصادی پایین و به‌صرفه و ایمنی با درصد بالا از مزایای استفاده از فیبرنوری در شهرداری مشهد می‌باشد.
    

   تعداد بازدید: 348
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .