•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 414
   کد: 176356
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
   شهردار مشهد در مراسم آغاز عملیات اجرایی چپگرد غیرهمسطح شهید ناصری؛

   پروژه‌های شهری باید سه شیفته اجرا شوند/ بر حفظ سیما و منظر شهری در اجرای پروژه‌ها تاکید داریم

   بر حفظ سیما و منظر شهری و زیبایی پروژه‌ها تاکید داریم بر این اساس پیمانکار و معاونت فنی و عمران با بکارگیری تمهیداتی و موارد مورد نیاز، زیبایی آن را نیز مدنظر داشته باشند.
   پروژه‌های شهری باید سه شیفته اجرا شوند/ بر حفظ سیما و منظر شهری در اجرای پروژه‌ها تاکید داریم

   شهردار مشهد با اشاره به اینکه بر سرعت اجرای پروژه‌ها تاکید داریم، گفت: پروژه‌های شهری باید سه شیفته اجرا شوند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی صبح امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی چپگرد غیرهمسطح شهید ناصری که با حضور رییس و جمعی از اعضای شورای شهر، رییس پلیس راهور و مدیران شهری و استانی برگزار شد، افزود: سرعت در اجرای پروژه‌ها برای ما بسیار مهم است و بر آن تاکید داریم لذا از پیمانکار می‌خواهیم که این پروژه نیز به صورت سه شیفت واقعی اجرا شود.
   وی با بیان اینکه تمامی پروژه‌ها باید سه شیفته باشند و غیر از آن پذیرفته نیست، اظهار کرد: نکته دیگری که باید در اجرای پروژه شهید ناصری به آن توجه شود تردد خودروها در مدت زمان اجرای پروژه است لذا به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا با کمک پلیس راهور ترافیک محل کنترل و مشکلات ترافیکی شیرینی اجرای چپگرد غیرهمسطح ناصری را برای شهروندان تلخ نکند.
   کلائی ادامه داد: بر حفظ سیما و منظر شهری و زیبایی پروژه‌ها تاکید داریم بر این اساس پیمانکار و معاونت فنی و عمران با بکارگیری تمهیداتی و موارد مورد نیاز، زیبایی آن را نیز مدنظر داشته باشند.
   گفتنی است عملیات اجرایی چپگرد غیرهمسطح شهید ناصری که با هدف کاهش ترافیک بزرگراه شهید کلانتری احداث می‌شود با روشن شدن تابلو روزشمار 240 روزه توسط شهردار مشهد آغاز شد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 414
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .