•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 382
   کد: 176359
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
   معاون حمل و نقل و سرپرست معاونت فنی و عمران درمراسم آغاز عملیات اجرایی چپگرد شهید ناصری:

   طی سه ماه گذشته هر ماه یک پروژه عمرانی آغاز و یک پروژه افتتاح شده است

   پروژه جاده محمدآباد نیز که قبل از آغاز بکار شورای پنجم به دلیل معارضات مدت 8 ماه تعطیل شده بود با رفع معارضات راه‌اندازی و امیدواریم شهریورماه به بهره‌برداری برسد.
   طی سه ماه گذشته هر ماه یک پروژه عمرانی آغاز و یک پروژه افتتاح شده است

   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد گفت: سه ماه پیش و در آغاز عملیات اجرایی دوربرگردان غیر همسطح آیت الله هاشمی رفسنجانی شهردار مشهد بر آغاز هر ماه یک پروژه عمرانی تاکید کرد که طی این مدت هر ماه حداقل دو پروژه عمرانی را یا آغاز و یا افتتاح کرده‌ایم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل‌الله کاظمی صبح امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی چپگرد غیرهمسطح شهید ناصری که با حضور شهردار، رییس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد، سرپرست معاونت خدمات شهری و رییس پلیس راهور استان برگزار شد، افزود: تعداد زیادی پروژه عمرانی از جمله تقاطع سه سطحی میدان نمایشگاه، دوربرگردان بزرگراه شهید چراغچی، تقاطع مجیدیه – میثاق، پارکینگ وحدت، همت، آزادی و... نیز در سال جرای آغاز خواهد شد.
   وی اضافه کرد: پروژه پارکینگ آزادی که به دلیل مشکل معارض با تاخیر زیادی روبرو شده بود معارضات رفع و تابلو روزشمار اجرای آن نصب و ظرف دو سال اجرا خواهد شد.
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد تصریح کرد: پروژه جاده محمدآباد نیز که قبل از آغاز بکار شورای پنجم به دلیل معارضات مدت 8 ماه تعطیل شده بود با رفع معارضات راه‌اندازی و امیدواریم شهریورماه به بهره‌برداری برسد.
   کاظمی در ادامه افزود: پروژه چپگرد غیرهمسطح شهید ناصری با هدف کاهش بار ترافیکی بزرگراه شهید کلانتری و انتقال بخشی از آن به بولوار ناصری و بولوار نماز اجرا می‌شود.
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد با اشاره به اینکه یرای اجرای این پروژه 34 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: با تاکیدات شهردار این پروژه به صورت سه شیفته و با نصب تابلو روزشمار ظرف 240 روز اجرا و به بهره‌برداری می‌رسد.
   وی گفت: با توجه به اینکه سرعت کار برای ما بسیار مهم است برای اولین بار برای تعجیل پیمانکار در تحویل پروژه تشویق و برای تاخیر در آن جریمه در نظر گرفته شده است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 382
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .