•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 566
   کد: 176367
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
   رییس کمیسیون عمران شورای شهر مشهد در مراسم آغاز عملیات اجرایی چپگرد شهید ناصری؛

   پروژه شهید ناصری بخشی از پازل ترافیکی اراضی جنوب مشهد است

   یکی از مشکلات مشترک تمامی کلانشهرهای جهان از جمله ایران موضوع ترافیک است که راهکارهای متفاوتی برای رفع این مشکل در دو بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در نظر گرفته می‌شود.
   پروژه شهید ناصری بخشی از پازل ترافیکی اراضی جنوب مشهد است

   رییس کمیسیون عمران شورای شهر مشهد با تاکید بر اینکه از وزارت راه و شهرسازی درخواست داریم تا طرح‌های اراضی جنوب مشهد از جمله پادگان ارتش و آبشار را که در شورای عالی شهرسازی و معماری تصویب شده است را ابلاغ کند، گفت: برای برنامه‌ریزی جهت موضوعات ترافیکی جنوب مشهد نیازمند ابلاغ این طرح‌ها هستیم که پروژه شهید ناصری بخشی از پازل ترافیکی اراضی جنوب است که ترافیک بزرگراه شهید کلانتری را کاهش خواهد داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد هادی مهدی‌نیا امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه چپگرد غیرهمسطح شهید ناصری که با حضور شهردار، رییس و جمعی از اعضای شورای شهر و مسوولان استانی و شهری برگزار شد، افزود: خوشحالیم که در روزهای پایانی فصل بهار شاهد آغاز عملیات اجرایی یکی دیگر از پروژه‌های برنامه عملیاتی سه ساله و برنامه یکساله شهرداری مشهد هستیم تا قول‌هایی که به شهروندان داده‌ایم، محقق شود.
   وی اضافه کرد: یکی از مشکلات مشترک تمامی کلانشهرهای جهان از جمله ایران موضوع ترافیک است که راهکارهای متفاوتی برای رفع این مشکل در دو بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در نظر گرفته می‌شود.
   رییس کمیسیون عمران شورای شهر مشهد با بیان اینکه شهرهایی در حل مشکل ترافیک موفق هستند که از این دو راهکار درکنار هم استفاده کنند، اظهار کرد: حل مسائل شهرسازی و موضوعات ترافیکی نیازمند پیدا کردن نقاط مشترک در حوزه‌های محیط زیست،کالبدی و ترافیکی است که شورا و مدیریت شهری مشهد سعی کرده این موضوع را در نظر بگیرد.
   مهدی‌نیا ادامه داد: ما باید در کنار پروژه‌های سخت افزاری، مدیریت حمل و نقل، پیاده محوری و تعریف مراکزی در شهر که اولویت آن پیاده محوری باشد را مورد توجه قرار دهیم.
   رییس کمیسیون عمران شورای شهر مشهد تاکید کرد: امیدورایم و بر این موضوع تاکید داریم که در اجرای پروژه‌ها ملاحظات محیط زیستی رعایت شود تا شهری متعادل داشته باشیم.
   وی به ترافیک مسیر ارتباطی مشهد به طرقبه و شاندیز اشاره کرد و گفت: یکی از اولویت‌های ترافیکی مشهد باید مسیر ارتباطی مشهد به طرقبه و شاندیز باشد. محلی که هر هفته به ویژه در شش ماهه اول سال شاهد ترافیک سنگین در آن هستیم که حل این موضوع نیازمند همکاری استانداری، مدیریت طرقبه و شاندیز و مدیریت شهری مشهد است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 566
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .