•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 238
   کد: 176375
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت حمل و نقل همگانی ویژه مدیران میانی شهرداری مشهد

   سیستم‌های حمل و نقل همگانی، نحوه محاسبه (طراحی) و پیاده‌سازی آن و همچنین تفاوت و مقایسه BRT و مترو در شهر مشهد و سایر کلانشهرها جزو مهمترین مباحث آموزشی مطرح شده توسط مدرس دوره بوده است.
   برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت حمل و نقل همگانی ویژه مدیران میانی شهرداری مشهد

   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد از برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه مدیریت حمل و نقل همگانی ویژه روسای ادارات حمل و نقل ترافیک و برخی کارشناسان این حوزه مدیریتی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هدا پیروی ضمن تشکر از همکاری مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد نسبت به برگزاری کارگاه آموزشی حمل و نقل و ترافیک، به مساله رشد سریع ترافیک در کلانشهرها اشاره کرد و اظهار داشت: رشد سریع ترافیک در شهرهای بزرگی مانند مشهد شاید یکی از مهمترین مسائلی است که در مقابل مهندسان و کارشناسان ترافیک قرار دارد؛ این رشد مسائل متعددی مانند آلودگی محیط زیست، تراکم و ازدحام بیش از حد و ایمنی راه¬ها را به دنبال دارد.
   وی همچنین تصریح کرد: در این کارگاه آموزشی سعی شد تا عمدتا به مساله تراکم و ازدحام ترافیکی در ارتباط با حمل و نقل شهری از زاویه عرضه و چگونگی موازنه عرضه و تقاضای ترافیک پرداخته شود و به طور دقیق¬تر سیاست¬های راهبردی در عرصه مدیریت حمل¬ونقل بطور اعم و حمل¬و¬نقل عمومی بطور خاص مورد بررسی و بحث قرار گرفت.
   پیروی در خصوص مهمترین مباحث مطرح شده در این کارگاه آموزشی گفت: سیستم‌های حمل و نقل همگانی، نحوه محاسبه (طراحی) و پیاده‌سازی آن و همچنین تفاوت و مقایسه BRT و مترو در شهر مشهد و سایر کلانشهرها جزو مهمترین مباحث آموزشی مطرح شده توسط مدرس دوره بوده است.
   گفتنی است در خاتمه برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت حمل و نقل همگانی که 19 خردادماه جاری به مدت 4 ساعت، در محل سالن همایش باغ گیاه‌شناسی مشهد برگزار شد، فراگیران در خصوص رویکردهای منطقه‌گرایی و نیاز برنامه‌ریزی در بخش حمل و نقل همگانی در کلانشهرها به بحث و تبادل نظر پرداختند.
    

   تعداد بازدید: 238
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .