•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 300
   کد: 176380
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
   رییس شورای شهر مشهد در نشست با اعضای ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور:

   در دهه کرامت نشاط بیشتری در شهر ایجاد شود

   دهه کرامت فرصت مناسبی برای ایجاد امید، شادابی و نشاط در جامعه با بهره‌گیری از آموزه‌های فرهنگ رضوی است تا به این وسیله بتوانیم مردم را به فضاهای عمومی بیاوریم.
   در دهه کرامت نشاط بیشتری در شهر ایجاد شود

   رییس شورای شهر مشهد بر ایجاد نشاط بیشتر در شهر در دهه کرامت تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری در نشست با اعضای ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور اظهار کرد: با توجه به شرایط فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و فضای عمومی حاکم بر جامعه و تهدیدات موجود در عرصه‌های بین‌المللی و سازماندهی عناصر برانداز خارج و داخل کشور برای ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم، باید سعی کنیم با امیدآفرینی به تقابل با آنها برویم که دهه کرامت فرصت مناسبی برای این کار است.
   وی با بیان اینکه ایجاد نشاط عمومی در جامعه، نخستین بند و هدف قید شده در اهداف ستاد بزرگداشت دهه کرامت است که باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: دهه کرامت فرصت مناسبی برای ایجاد امید، شادابی و نشاط در جامعه با بهره‌گیری از آموزه‌های فرهنگ رضوی است تا به این وسیله بتوانیم مردم را به فضاهای عمومی بیاوریم.
   حیدری ادامه داد: خوشبختانه مدیریت شهری مشهد در گرامیداشت دهه ولایت تجربه خوبی با اجرای برنامه‌های متنوعی در بوستان‌های سطح شهر، فضاهای عمومی و فرهنگسراها دارد که با استقبال گسترده شهروندان و تاثیرگذاری مثبت در روحیه آنها همراه بود.
   رییس شورای شهر مشهد اضافه کرد: امسال هم در دهه کرامت باید بعد مردمی برنامه‌ها توجه جدی شود تا فضای امید و نشاط اجتماعی را چندبرابر کنیم.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 300
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .