•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 290
   کد: 176385
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
   مشاور وزیر ارشاد:

   شهردار مشهد، جوان، خلاق، نواندیش است

   مشهد با وجود حرم مطهر حضرت رضا(ع) شهر خورشید تابان است که در دهه کرامت باید در تمام کشور و سایر نقاط جهان دیده شود.
   شهردار مشهد، جوان، خلاق، نواندیش است

   مشاور وزیر ارشاد گفت: شهردار مشهد، جوان، خلاق، نواندیش است
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت الاسلام ارزانی در نشست با اعضای ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور که با حضور شهردار و رییس شورای شهر مشهد برگزار شد، با تقدیر از مدیریت شهری و شورای شهر مشهد گفت: شهردار مشهد جوان، خلاق، نواندیش و متعهد است که یک سرمایه بزرگ برای این شهر است و اعتقاد راسخ دارم شهردار و شورای شهر می‌توانند الگوی مناسبی در کشور در تبلیغات شهری باشند.
   مسئول ستاد برگزاری جشن‌های دهه کرامت اضافه کرد: اکنون در سایر نقاط جهان اهمیت زیادی برای تبلیغات شهری قائل هستند زیرا تاثیرگذاری بسیاری بر شهروندان و سوق دادن آنها به سوی معنویت، نشاط و آرامش دارد.
   وی ادامه داد: مشهد با وجود حرم مطهر حضرت رضا(ع) شهر خورشید تابان است که در دهه کرامت باید در تمام کشور و سایر نقاط جهان دیده شود.
   همکاری خوب شهرداری و شورای شهر مشهد با ستاد بزرگداشت دهه کرامت 
   همچنین در ادامه این نشست برازش، مدیر بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) نیز با تقدیر از شهرداری و شورای شهر مشهد گفت: جشن‌های دهه کرامت بیش از 17 سال است که برگزار می‌شود و این در حالی بود که در ابتدا جشن‌ها و برنامه‌ها محدود به مشهد بود اما به تدریج به تمامی استان‌های کشور و سایر نقاط جهان گسترش پیدا کرده است.
   مدیر بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) افزود: مدیریت شهری مشهد در برگزاری جشن‌ها و ویژه برنامه‌های دهه کرامت همکاری خوبی با ستاد و بنیاد امام رضا (ع) داشته که از این بابت از شهردار و شورای شهر مشهد تشکر می‌کنیم.
   وی اضافه کرد: سال گذشته از سوی نهاد کتابخانه‌ها مسابقه‌ای با مضوع سیره امام رضا(ع) برگزار شد که بیش از 800 هزار نفر در آن شرکت کرده‌اند که پیش‌بینی می‌کنیم امسال مشارکت در این مسابقه بیشتر شود.
   وی ادامه داد: سال گذشته همچنین جشنواره آواها و نواهای رضوی با حضور 8 کشور در دهه کرامت برگزار شد که امسال با شکوهتر برگزار می‌شود و در شب میلاد حضرت رضا (ع) از خادمان فرهنگ رضوی و منتخبان جشنواره‌ها در برج سپید تجلیل خواهد شد.
   گفتنی است جشن‌های دهه کرامت از 13 تیرماه همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) آغاز و تا 23 تیر ماه سالروز میلاد حضرت رضا(ع) ادامه خواهد داشت.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 290
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .