•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 385
   کد: 176410
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
   مدیرعامل سازمان آتش‏نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری اولین المپیاد بزرگ عملیاتی-ترکیبی آتش‎نشانان مشهد

   از شهروندان دعوت می‎‏شود جهت دیدن بخش بسیار جذاب عملکرد مبتنی بر سرعت عمل آتش‌‎نشانان قهرمان شهر، در محل برگزاری مسابقات حضور یابند تا ضمن تشویق و همراهی از نزدیک توانایی‌‎های آتش‌نشانان را مشاهده کنند.
   برگزاری اولین المپیاد بزرگ عملیاتی-ترکیبی آتش‎نشانان مشهد

   مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: اولین المپیاد بزرگ عملیاتی ترکیبی آتش‎نشانان مشهد با رویکرد انتخاب تیم برتر آتش‎‏نشانی مشهد جهت حضور در مسابقات بین‌‎المللی در مشهد برگزار می‎‏شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با بیان خبر بالا به ارائه توضیحات بیشتر پرداخت و گفت: این مسابقات روز جمعه 24 خردادماه در بوستان ملت با حضور آتش‎نشانان منتخب مناطق چهارگانه عملیاتی این سازمان از ساعت ۱۸ و در زمین اسکیت پارک که برای این دوره از مسابقات مهیج آماده‎سازی شده است، برگزار خواهد شد.
   وی ادامه داد: بخش قابل توجه مسابقات مربوط به آیتم‎های سرعت و قدرت، طبق استانداردهای جهانی این سری از مسابقات است که برای نشان دادن توانمندی همکارانمان فرصت مناسبی است.
   عزیزی با بیان اینکه تماشای این مسابقات برای عموم مانعی ندارد، خاطرنشان کرد: از شهروندان دعوت می‎‏شود جهت دیدن بخش بسیار جذاب عملکرد مبتنی بر سرعت عمل آتش‌‎نشانان قهرمان شهر، در محل برگزاری مسابقات حضور یابند تا ضمن تشویق و همراهی از نزدیک توانایی‌‎های آتش‌نشانان را مشاهده کنند.
   مهین ساعدی
    

   تعداد بازدید: 385
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .