•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 425
   کد: 176416
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
   شهردار منطقه 8 مشهد خبر داد:

   بازگشایی خیابان نماز 25 در راستای دسترسی شهروندان به بولوار شهید ناصری

   در راستای ارتقای سطح ایمنی تردد شهروندان و ساکنان بولوار نماز و محله آبادگران، عملیات لکه‎گیری آسفالت معبر، نصب علائم ترافیکی و تابلوهای راهنمایی انجام گرفت و از تاریخ 21 خرداد 1398 پس از شست‎وشوی خیابان در اختیار عموم شهروندان قرار گرفت.
   بازگشایی خیابان نماز 25 در راستای دسترسی شهروندان به بولوار شهید ناصری

   شهردار منطقه 8 مشهد گفت: با توجه به درخواست‎های مکرر شهروندان و پیگیری مدیریت شهری این منطقه، پس از رفع مشکلات، ساماندهی خیابان نماز 25 و اتصال به بولوار شهید ناصری صورت گرفت.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی با اعلام خبر فوق بیان داشت : با اجرای عملیات جمع‎آوری موانع و خاک و نخاله موجود، خیابان نماز 25 در راستای تسهیل دسترسی شهروندان به بولوار شهید ناصری بازگشایی شد.
   وی ادامه داد: در راستای ارتقای سطح ایمنی تردد شهروندان و ساکنان بولوار نماز و محله آبادگران، عملیات لکه‎گیری آسفالت معبر، نصب علائم ترافیکی و تابلوهای راهنمایی انجام گرفت و از تاریخ 21 خرداد 1398 پس از شست‎وشوی خیابان در اختیار عموم شهروندان قرار گرفت
    

   تعداد بازدید: 425
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .