•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 227
   کد: 176442
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

   ایمن‌سازی مسیرهای دوچرخه در سطح منطقه 10 مشهد

   به منظور رفاه و آسایش بیشتر شهروندان در هنگام سفرهای دورن شهری تجهیزات ایستگاه‎های اتوبوس شامل وضعیت روشنایی، ایمن‌سازی دسترسی به ایستگاه‏ها، ترمیم و بهسازی نرده و نیمکت و ... با اعتبار دو میلیارد و 500 میلیون ریال انجام شده است.
   ایمن‌سازی مسیرهای دوچرخه در سطح منطقه 10 مشهد

   شهردار منطقه 10 مشهد از ایمن‌سازی مسیرهای دوچرخه در معابر اصلی سطح منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسنعلی رجب‌زاده با بیان این خبر افزود: بهسازی و ایمن‌سازی مسیرهای دوچرخه در بولوار امامیه حدفاصل بزرگراه امام علی(ع) تا تقاطع شریعتی، بولوار شاهد حدفاصل بزرگراه امام علی(ع) تا تقاطع شریعتی، حاشیه بزرگراه امام علی(ع) جنب بوستان دانش اجرایی شده است.
   وی بیان کرد: این طرح در مساحت 5000 مترمربع و با اعتبار دو میلیارد ریال به بهره‎برداری رسیده است.
   شهردار منطقه 10 مشهد افزود: احداث و ساماندهی ایستگاه‎های اتوبوس در بزرگراه آزادی از دیگر اقدامات شهرداری منطقه است که با پیگیری اداره حمل و نقل و ترافیک منطقه انجام شده است.
   رجب‎زاده تصریح کرد: به منظور رفاه و آسایش بیشتر شهروندان در هنگام سفرهای دورن شهری تجهیزات ایستگاه‎های اتوبوس شامل وضعیت روشنایی، ایمن‌سازی دسترسی به ایستگاه‏ها، ترمیم و بهسازی نرده و نیمکت و ... با اعتبار دو میلیارد و 500 میلیون ریال انجام شده است.
    

   تعداد بازدید: 227
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .