•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 1018
   کد: 176559
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
   مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم دهمین سالگرد انتشار شهرآرا:

   روزنامه شهرآرا جزو بهترین روزنامه‌های کشور است

   در حال حاضر از ۴۱۰۰ نشریه مکتوب، ۳۰۰ نشریه روزنامه، ۱۸۰۰ نشریه به صورت هفته نامه و دو هفته‌نامه، ۲۸۰ نشریه با موضوع دین، ۱۰۰ نشریه با موضع سینما هستند و ۱۴۰۰ نفر از مدیران مسئول این نشریات نیز خانم هستند.
   روزنامه شهرآرا جزو بهترین روزنامه‌های کشور است

   مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه در رده بندی روزنامه ها در ردیف الف 10 روزنامه برتر کشور قرار دارند، گفت: روزنامه شهرآرا در میان گروه الف و از نظر وزارت ارشاد جزو بهترین روزنامه‌های کشور است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، ، محمدرضا دربندی عصر امروز در مراسم دهمین سالگرد انتشار روزنامه شهرآرا که با حضور سخنگوی دولت، شهردار، رییس و جمعی از اعضای شورای شهر و چهره های سرشناس عرصه فرهنگ و هنر در تالار شهر برگزار شد، افزود: از ابتدای انقلاب تا امروز ۱۱ هزار رسانه از وزارت ارشاد مجوز گرفتند که حدود ۵ هزار رسانه از این تعداد فعال است.
   وی اضافه کرد: از این تعداد 4 هزار و ۱۰۰ نشریه مکتوب، ‌۱۶۰۰ رسانه غیرمکتوب و ۳۰ خبرگزاری فعال داریم.
   وی تصریح کرد: همچنین در حال حاضر از ۴۱۰۰ نشریه مکتوب، ۳۰۰ نشریه روزنامه، ۱۸۰۰ نشریه به صورت هفته نامه و دو هفته‌نامه، ۲۸۰ نشریه با موضوع دین، ۱۰۰ نشریه با موضع سینما هستند و ۱۴۰۰ نفر از مدیران مسئول این نشریات نیز خانم هستند.
   دربندی با بیان اینکه روزنامه شهرآرا که اکنون به صورت محلی در مشهد منتشر می شود، جزو رده الف روزنامه‌های کشور است، افزود: شهرآرا با توجه به ویژه‌ نامه‌های قابل توجه و خلاقیت فوق العاده، به شعار شهر امید و زندگی جنبه عملی داده است قابلیت انتشار سراسری را دارد.
   گفتنی است در این مراسم از سایت جدید روزنامه شهرآرا، کتاب شهرآرا،4 صفحه ویژنامه اقتصادی، طراحی جدید ویژه نامه شهرآرا محله و ماهنامه شهردار نیز رونمایی و از چهره های برجسته ای که در نظرسنجی شهرآرا از سوی مردم به عنوان چهره های برتر انتخاب شده بودند تجلیل شد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 1018
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .