•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 588
   کد: 176572
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خبر داد:

   آموزش استفاده از نرم افزار سیمپ به شهروندان در نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه

   با این طرح شهروندان می‌توانند به صورت آنلاین و با استفاده از این نرم‌افزار هر زمان که می‌خواهند پسماند آنها از درب منزل جمع‌آوری شود و کیف پولشان نیز شارژ شود.
   آموزش استفاده از نرم افزار سیمپ به شهروندان در نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه

   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از آموزش و اطلاع‌رسانی در خصوص هوشمندسازی جمع‌آوری پسماند خشک در قالب نرم افزار سیمپ در نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ابوالفضل کریمیان بیان کرد: سامانه یکپارچه مدیریت پسماند ( نرم‌افزار سیمپ ) جدیدترین روش جمع‌آوری پسماند خشک است که از منطقه 9 شهرداری مشهد آغاز شده است و در آینده‌ای نزدیک این طرح برای تمام مناطق شهر تعمیم داده خواهد شد.
   وی افزود: برای آشنایی هر چه بهتر و بیشتر شهروندان نیاز به آموزش و اطلاع‌رسانی این طرح است لذا همکاران ما در نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه روش نصب و معرفی این سیستم را به شهروندان آموزش می‌دهند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد تصریح کرد: با این طرح شهروندان می‌توانند به صورت آنلاین و با استفاده از این نرم‌افزار هر زمان که می‌خواهند پسماند آنها از درب منزل جمع‌آوری شود و کیف پولشان نیز شارژ شود.
   کریمیان خاطرنشان کرد: این طرح به صورت پایلوت در ناحیه 1و 2 منطقه 9 شهرداری مشهد آغاز شده که همزمان کار اطلاع‌رسانی و آموزش شهروندی در فرهنگسراهای منطقه 9 بوستان‌ها، مساجد و هم‌اکنون در نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه صورت می‌گیرد.
    

   تعداد بازدید: 588
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .