•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 829
   کد: 176580
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبر داد:

   پایان مسابقات عملیاتی-ترکیبی آتش‎نشانان مشهدی

   بخش قابل توجه مسابقات که مربوط به آیتم‎های سرعت و قدرت است، طبق استاندارد‌های جهانی زیر نظر 15 داور برجسته ملی که از سراسر کشور دعوت شده اند، برگزار گردید.
   پایان مسابقات عملیاتی-ترکیبی آتش‎نشانان مشهدی

   مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از پایان مسابقات عملیاتی-ترکیبی آتش‎نشانان که برای اولین بار در سطح بالایی در مشهد برگزار شده بود، خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با بیان خبر بالا به بیان جزئیات این سری از مسابقات پرداخت و گفت: این مسابقات که با حضور رییس و اعضای شورای شهر و مدیران شهری و استانی برگزار شده بود، با پیام آنلاین «پل دیویس» رییس فدراسیون جهانی عملیات چالش‎های آتش‎نشانان توسط ویدیو کنفرانس، در بوستان ملت برگزار شد.
   وی با بیان اینکه 17 تیم از چهار منطقه عملیاتی آتش‌نشانی و یک تیم از شهر کاشمر در این مسابقات حضور داشتند، تصریح کرد: مراحل مختلف مسابقه شامل مسابقات توان جسمانی و قدرت تصمیم‌گیری در لحظه، حمل تبر، برش درب فلزی، جابه‌جایی وزنه به ‌وسیله ضربه زدن با پتک، حرکت زیگزاگ، حمل شیلنگ تحت فشار و پرتاب آب به سیبل و حمل مصدوم و ... انجام شد.
   عزیزی اضافه کرد: بخش قابل توجه مسابقات که مربوط به آیتم‎های سرعت و قدرت است، طبق استاندارد‌های جهانی زیر نظر 15 داور برجسته ملی که از سراسر کشور دعوت شده اند، برگزار گردید.
   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد ضمن اشاره به برندگان این مسابقات خاطرنشان کرد: مسابقات در دو قالب تیمی و انفرادی برگزار شد که نفرات برتر در قالب تیمی به این صورت است؛ از منطقه دو، تیم الف قهرمان مسابقات شد، تیم الف از منطقه یک نائب قهرمان و تیم ب از منطقه یک، تیم سوم این مسابقات شد.
   وی در خصوص نفرات برتر بخش انفرادی هم اظهار کرد: در این بخش ده نفر برتر شدند که مرتضی صفرزاده از منطقه یک عملیاتی نفر اول، مجید ترابی از منطقه دو عملیاتی نفر دوم و محمد سراج از منطقه یک نفر سوم این دوره از مسابقات شدند. که به نفرات برتر هدایا و لوح تقدیر تقدیم شد.
   گفتنی است شهریورماه سال جاری، سطح کامل‎تری این سری مسابقات در برلین برگزار خواهد شد.
   مهین ساعدی
    

   تعداد بازدید: 829
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .