•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 766
   کد: 176599
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد:

   بخش زیادی از پروژه‌های عمرانی امسال در مناطق کم‌برخوردار اجرا می شود

   دلیل تاخیر در بهره برداری از این مسیر بارندگی های پی در پی فروردین و اردیبهشت بود که بابت این موضوع از شهروندان عذرخواهی می‌کنیم.
   بخش زیادی از پروژه‌های عمرانی امسال در مناطق کم‌برخوردار اجرا می شود

   معاون حمل و نقل و ترافیک وسرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد با اشاره به افتتاح و آغاز به کار دو پروژه عمرانی در منطقه 6 مشهد گفت: با تاکیدات شهردار و شورای شهر مشهد بخش زیادی از پروژه‌های عمرانی امسال در مناطق کم‌برخوردار اجرا می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل‌الله کاظمی صبح امروز در مراسم افتتاح پروژه بازگشایی و آسفالت مسیر بسکابادی – طرق و آغاز عملیات اجرایی پروژه ساماندهی ضلع شمالی مسیر حدفاصل شهرک شهید باهنر و رجایی که با شهردار، رییس و جمعی از اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، افزود: یکی از خواسته‌های ساکنان شهرک شهید باهنر و شهید رجایی از شهردار و شورای شهر بازگشایی مسیر بسکابادی بود که امروز شاهد افتتاح آن هستیم.
   وی با بیان اینکه این پروژه از بهمن ماه آغاز و ظرف کمتر از 4 ماه با هزینه 3 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید، اظهار کرد: بازگشایی و آسفالت مسیر 2 کیلومتری بسکابادی که با مشارکت شهرداری منطقه 6 مشهد و سازمان عمران شهرداری اجرا شده، شهرک شهید باهنر را از کنه بیست به محمدآباد و سپس طرق وصل خواهد کرد و این منطقه را از بن بست خارج می‌کند.
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین با تاکیدات شهردار و شورای شهر که در افتتاح ساماندهی و آسفالت ضلع جنوبی مسیرحدفاصل شهرک شهید باهنر و شهید رجایی در پاسخ به درخواست ساکنان این منطقه خواستار ساماندهی ضلع شمالی این مسیر شدند، امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی ساماندهی ضلع شمالی مسیر حدفاصل شهرک شهید باهنر تا شهرک شهید رجایی هستیم.
   کاظمی با اشاره به اینکه برخی از شهروندان از تاخیر در بهره‌برداری ضلع جنوبی گله داشتند افزود: دلیل تاخیر در بهره برداری از این مسیر بارندگی های پی در پی فروردین و اردیبهشت بود که بابت این موضوع از شهروندان عذرخواهی می‌کنیم و با توجه به تاکیدات شهردار مشهد در خصوص سرعت در اجرای پروژه‌ها این قول را می دهیم که ضلع شمالی را با طول 1.8 کیلومتر که در آن آیلند فضای سبز و نورپردازی نیز در نظر گرفته شده است ظرف 70 روز به بهره‌برداری برسانیم.
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد ادامه داد: یکی از مشکلات که شهروندان از آن گلایه داشتند ترافیک سنگین میدان شهید فهمیده بود؛ بر همین اساس اجرای پروژه رمپ ورودی خین عرب از بزرگراه شهید چراغچی نیز در دستور کار قرار گرفت که این پروژه نیز هفته جاری 20 روز زودتر از زمانبندی انجام شده به بهره‌برداری خواهد رسید.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 766
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .