•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 816
   کد: 176638
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
   به دلیل یکپارچه‌سازی سیستم کنترل صورت می‌گیرد؛

   خط دو قطارشهری پنجشنبه و جمعه سرویس‌دهی نمی‌کند

   با توجه به اینکه پنجشنبه و جمعه تعداد مسافر در خط دو کمتر است، پنجشنبه 30 و جمعه 31 خردادماه خط دو قطارشهری سرویس‌دهی نخواهد داشت و در اختیار پیمانکار برای یکپارچه‌سازی سیستم کنترل و ایمنی این خط قرار خواهد گرفت.
   خط دو قطارشهری پنجشنبه و جمعه سرویس‌دهی نمی‌کند

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: به دلیل یکپارچه‌سازی سیستم کنترل و ایمنی خط دو قطارشهری مشهد پنجشنبه و جمعه این هفته سرویس‌دهی نخواهند داشت.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین‌مقدم در این خصوص افزود: با توجه به درخواست پیمانکار برای یکپارچه‌سازی سیستم کنترل و ایمنی خط دو قطارشهری در راستای راه‌اندازی و تست ادامه مسیر خط دو از ایستگاه میدان شریعتی تا ایستگاه میدان شهید کاوه خط دو پنجشنبه و جمعه به شهروندان سرویس‌دهی نخواهد داشت.
   وی اضافه کرد: حداقل زمان مورد نیاز برای یکپارچه‌سازی سیتم سیگنالینگ یا همان کنترل و ایمنی خط 50 ساعت است لذا با توجه به اینکه پنجشنبه و جمعه تعداد مسافر در خط دو کمتر است، پنجشنبه 30 و جمعه 31 خردادماه خط دو قطارشهری سرویس‌دهی نخواهد داشت و در اختیار پیمانکار برای یکپارچه‌سازی سیستم کنترل و ایمنی این خط قرار خواهد گرفت.
   مبین‌مقدم ادامه داد: اقدام فوق مقدمه بهره‌برداری از ادامه مسیر خط دو از میدان شریعتی تا میدان شهید کاوه به صورت گذری از ایستگاه‌های الندشت و کوهسنگی است.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد با اشاره به اینکه خط یک همچنان فعال خواهد بود، گفت: خط دو نیز پس از یکپارچه‌سازی سیستم کنترل و ایمنی از صبح شنبه اول تیرماه به صورت روزهای عادی از انتهای طبرسی تا ایستگاه میدان شریعتی اقدام به سرویس‌دهی خواهد کرد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 816
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .