•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 603
   کد: 177923
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳
   شهردار منطقه 7 مشهد خبر داد:

   اجرای طرح اصلاح هندسی پل سلام

   اجرای اصلاح هندسی پل سلام یکی از طرح‌های عمرانی تاثیرگذار شهرداری در افزایش رفاه و ایمنی شهروندان و زائران محسوب می‌شود که رضایتمندی اهالی را بر دارد.
   اجرای طرح اصلاح هندسی پل سلام

   شهردار منطقه 7 مشهد از اجرای طرح اصلاح هندسی پل سلام خبر داد.
   به گزارش روابط پایگاه پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی گفت: ساماندهی مسیر ورودی و خروجی پل سلام دارای بار ترافیکی بود که این موضوع دسترسی رانندگان را هنگام عبور از پل با مشکلاتی مواجه می‌کرد.
   وی افزود: به همین منظور در راستای کاهش بار ترافیکی، اجرای طرح هندسی پل سلام در دستور کار واحد فنی و عمران شهرداری منطقه 7 مشهد قرار گرفت.
   شهردار منطقه 7 مشهد گفت: اجرای طرح اصلاح هندسی پل سلام شامل عملیات تخریب آسفالت به متراژ 550 مترمربع، تایل فرش50 مترمربع، جدولگذاری200 مترطول، خاکبرداری320 مترمکعب و حدود 600 متر مربع اجرای آسفالت انجام شد که با توجه به پرتردد بودن این معبر، به زودی این طرح عمرانی به پایان می‌رسد و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
   باوندی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای اصلاح هندسی پل سلام یکی از طرح‌های عمرانی تاثیرگذار شهرداری در افزایش رفاه و ایمنی شهروندان و زائران محسوب می‌شود که رضایتمندی اهالی را بر دارد.
    

   تعداد بازدید: 603
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .