•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 358
   کد: 178512
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
   نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی:

   سند برش منطقه‌ای نشان‌دهنده بلوغ فکری و برنامه‌ای در نظام مدیریت شهری مشهد است

   متاسفانه شهر مشهد یک شهر دو قطبی و چند قطبی است و به لحاظ توسعه یافتگی و مفهوم پیشرفت به معنای اقتصادی، اجتماعی، زیربنایی و امنیتی در نقاط مختلف شهر مشهد و پیرامونی متفاوت است.
   سند برش منطقه‌ای نشان‌دهنده بلوغ فکری و برنامه‌ای در نظام مدیریت شهری مشهد است

   نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: سند برش منطقه‌ای نشان‌دهنده بلوغ فکری و برنامه‌ای در نظام مدیریت شهری مشهد است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در مراسم رونمایی از سند برش منطقه‌ای برنامه میان مدت 1397-1400 که در تالار شهر برگزار شد، افزود: لذت بردم از کار عالمانه‌ای که مدیریت مشهد دنبال می‌کند و ارزشمند است که ما مبتنی بر یک نظام توسعه واحد و براساس شاخص‌های قابل کنترل و ایجاد میز داشبوردی که بتوانیم اهداف را رصد کنیم، گام برداریم.
   وی ادامه داد: سند برش منطقه‌ای نشان‌دهنده یک بلوغ فکری و برنامه‌ای در نظام مدیریت شهری مشهد است که جای تقدیر و تشکر دارد و یک آینده خوب را برای شهر مشهد در یک نگاه متوازن به شهر و حریم را به ما نوید می‌دهد.
   قاضی‌زاده گفت: متاسفانه شهر مشهد یک شهر دو قطبی و چند قطبی است و به لحاظ توسعه یافتگی و مفهوم پیشرفت به معنای اقتصادی، اجتماعی، زیربنایی و امنیتی در نقاط مختلف شهر مشهد و پیرامونی متفاوت است و این جامعیت نگاه و کنترل همه جانبه به مدیریت شهری و مصرف کنندگان، این اطلاعات را خواهد داد که به کدام نقطه پرداخته شود.
   نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حتما در پشتیبانی این طراحی و براساس نظام کنترلی، نظامات تنبیه و تشویق مالی، تخصیص بودجه و نظام کنترل اعتبارات باید مدنظر قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود تا هدفی که داریم به نتیجه مورد نظر برسد و سال‌های بعد شاهد پیشرفت این پروژه باشیم.
   اختر گنجیان
    

   تعداد بازدید: 358
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .