•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 536
   کد: 180397
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد در بازدید از رسانه‌ها:

   تصمیم مدیریت شهری انتشار اخبار اقدامات انجام شده به جای بیان وعده‌ها است

   ما در شهرداری مشهد از پرسشگری، بیان کاستی‌ها و بررسی رسانه‌ها روی نقاطی که در آن ضعف دیده می‌شود، استقبال می‌کنیم زیرا معتقدیم این امور باعث می‌شود ایراد کارمان را زودتر بیابیم و برای رفع آن تلاش کنیم.
   تصمیم مدیریت شهری انتشار اخبار اقدامات انجام شده به جای بیان وعده‌ها است

   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: تصمیم مدیریت شهری در مشهد در خصوص شیوه اطلاع‌رسانی این است که به جای مطرح کردن وعده‌ها، اقدامات و برنامه‌های کاری را به انجام رسانیم و سپس گزارش آن را به افکار عمومی ارایه کنیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در حاشیه بازدید از برخی رسانه‌های گروهی به مناسب روز خبرنگار با اعلام این مطلب، افزود: مسئولیت رسانه‌ها برای شفاف‌سازی مسایل جامعه و اطلاع‌رسانی دقیق به افکار عمومی بسیار سنگین است و از این رو باید به جایگاه واقعی مطبوعات به عنوان رکن چهارم دمکراسی اهمیت قائل شویم.
   وی با اشاره به تلاش بی‌وقفه اهالی رسانه برای به تصویر کشیدن مسائل جامعه و پیگیری دغدغه‌های مردم، گفت: ما در شهرداری مشهد از پرسشگری، بیان کاستی‌ها و بررسی رسانه‌ها روی نقاطی که در آن ضعف دیده می‌شود، استقبال می‌کنیم زیرا معتقدیم این امور باعث می‌شود ایراد کارمان را زودتر بیابیم و برای رفع آن تلاش کنیم.
   خواجه نائینی با اشاره به عزم شهرداری برای شفاف‌سازی حداکثری مسایل کاری در حوزه مدیریت شهری، خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی سامانه "فاش" بالاترین میزان ارایه اخبار و اسناد حقوقی، مالی و اجرایی شهرداری‌ها در سطح کشور به مشهد تعلق گرفته است.
   وی در پایان خاطرنشان کرد: صرف نظر از مسایل حاشیه‌ای و اظهار نظرهای برخی افراد، همکاری و تعامل خود را با همه رسانه‌های استان و کشور با قدرت ادامه می‌دهیم و مطبوعات استان را به نقد سازنده فعالیت‌های مدیریت شهری و کمک به آگاهی افزایی شهروندان دعوت می‌کنیم.
   خواجه نائینی در این بازدیدها که به نمایندگی از شهردار مشهد انجام داد، از خبرگزاری صدا و سیما، مجموعه آخرین خبر و پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد بازدید و با اهدای گل و لوح تقدیر از خبرنگاران آنها تقدیر کرد.
    

   تعداد بازدید: 536
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: