•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 425
   کد: 180541
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
   معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری مشهد خبر داد:

   دریافت نشان "شهر یادگیرنده" توسط شهر مشهد از سوی سازمان ملل

   مشهد با طرح وقت سواد در راستای برنامه شهر بدون بیسواد در افق مشهد 1400 موفق به دریافت این نشان بین المللی شد و به شبکه شهرهای یادگیرنده GNLC پیوست.
   دریافت نشان شهر یادگیرنده توسط شهر مشهد از سوی سازمان ملل

   معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: نشان شهر یاد گیرنده(Learning cities) با حضور دبیر کمیته ملی یونسکو و توسط وزیر علوم به شهر مشهد اعطا شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، شهریار آل شیخ با اعلام این مطلب گفت: این نشان توسط موسسه UIL از موسسات سازمان ملل به شهرهایی که ایده موثر در ایجاد فضای یادگیرنده دارند، اعطا می شود.
   وی گفت: مشهد با طرح وقت سواد در راستای برنامه شهر بدون بیسواد در افق مشهد 1400 موفق به دریافت این نشان بین المللی شد و به شبکه شهرهای یادگیرنده GNLC پیوست.
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد افزود: در حال حاضر 29 هزار نفر بی سواد مطلق در سنین بین 8 تا 50 سال در مشهد وجود دارد، همچنین نهادهای بین المللی 14 نوع سواد را برای زیست مناسب و توسعه انسانی لحاظ می کند که خواندن و نوشتن سطح اولیه آن است و سوادهای مالی، رسانه، شهروندی و ... انواع دیگر سواد انسانی لحاظ می شود.
   اختر گنجیان 

   تعداد بازدید: 425
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .