•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 496
   کد: 180542
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
   مدیرکل حوزه شهردار و امور شورای شهر مشهد:

   نظرات و دغدغه مردم در کنار اطلاع رسانی مورد توجه قرار گیرد

   پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد و سایر حوزه های اطلاع رسانی باید در کنار انتشار اخبار و خدماتی که مدیریت شهری به مردم ارائه می کند، دغدغه ها و نظرات مردم را نیز نسبت به این اقدامات مورد توجه قرار دهند تا بدانیم خواسته های اصلی مردم از مدیریت شهری چیست.
   نظرات و دغدغه مردم در کنار اطلاع رسانی مورد توجه قرار گیرد

   مدیرکل حوزه شهردار و امور شورای شهر مشهد با اشاره به اهمیت رصد نظرات و دغدغه شهروندان گفت: در کنار اطلاع رسانی نظرات و دغدغه مردم نیز باید مورد توجه قرار گیرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی حاتمی ظهر امروز در بازدید از پایگاه اطلاع رسانی که به مناسبت هفده مرداد روز خبرنگار انجام شد،ضمن خداقوت و تبریک این روز به خبرنگاران پایگاه افزود: خوشبختانه با توجه به توانمندی نیروهایی که در پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد فعالیت دارند، داده و خبری نیست که از سوی پایگاه منتشر و به اطلاع عموم نرسد.
   وی اضافه کرد: در بحث انعکاس اخبار شهرداری مشهد در رسانه ها به ویژه رسانه های شاخص نیز عملکرد مناسبی وجود داشته است.
   وی با بیان اینکه در حال حاضر تمام ابزارهای رسانه ای را در اختیار داریم، اظهار کرد: از طریق این ابزارها محتواهای مورد نظر از اقدامات انجام شده از سوی مدیریت شهری تولید و به اطلاع 3 میلیون و 200 هزار نفر مجاوران و زائرانی که به شهر مشهد سفر می کنند، می رسد اما در مجموع این مردم هستند که در مورد عملکرد مدیریت شهری قضاوت می کنند که با مطالبی که در رسانه ها منتشر می شود برخی اوقات فاصله دارد.
   حاتمی تصریح کرد: لذا پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد و سایر حوزه های اطلاع رسانی باید در کنار انتشار اخبار و خدماتی که مدیریت شهری به مردم ارائه می کند، دغدغه ها و نظرات مردم را نیز نسبت به این اقدامات مورد توجه قرار دهند تا بدانیم خواسته های اصلی مردم از مدیریت شهری چیست.
   مدیرکل حوزه شهردار و امور شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه هر لحظه شاهد تلاش خبرنگاران و فعالان حوزه اطلاع رسانی شهرداری هستیم، ادامه داد: خوشبختانه با انرژی شهردار جوان کارهای زیادی در شهر در حال انجام است و حتی حوزه هایی که فعال نبوده اند نیز بسیار فعال شده اند که امیدواریم نتایج این تلاش ها را سال آینده شاهد باشیم.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 496
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .