•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 587
   کد: 180562
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
   با همکاری هیات فوتبال خراسان رضوی رقم خورد:

   استعدادیابی فوتبال و فوتسال در مناطق محروم شهر مشهد

   بازیکنان برگزیده در این طرح به اردوی تیم منتخب فوتسال خراسان رضوی دعوت می‌شوند و پس از برپایی و اتمام این دوره 15 بازیکن به عنوان نفرات نهایی تیم منتخب استان انتخاب شده و به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد..
   استعدادیابی فوتبال و فوتسال در مناطق محروم شهر مشهد

   طرح استعدادیابی فوتبال و فوتسال در مناطق محروم شهر مشهد اجرا شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، طرح استعدادیابی فوتبال و فوتسال در مناطق حاشیه‌نشین و محروم شهر مشهد به همت هیات فوتبال خراسان رضوی و معاونت سلامت و تربیت بدنی برگزار شد و طی آن 30 کودک از مناطق محروم شهر مشهد استعدادیابی شدند.
   بر اساس این گزارش، در طرح استعدادیابی فوتبال که زیرنظر مربیان رسمی رشته فوتبال در محل زمین چمن خداداد در بولوار شهید آوینی برگزار شد، بیش از 300 کودک 10 تا 12 ساله حضور پیدا کردند و در پایان 30 کودک منتخب شدند.
   همچنین در دومین دوره طرح استعدادیابی فوتسال که زیرنظر مربیان و استعدادیاب‌های حرفه‌ای فوتسال خراسان در سالن کارگران در قاسم آباد برگزار شد، 80 کودک 10 تا 12 ساله حضور پیدا کردند که 12 کودک منتخب به عنوان کودکان مستعد انتخاب شده و برای مراحل بعدی معرفی خواهند شد.
   بازیکنان برگزیده در این طرح به اردوی تیم منتخب فوتسال خراسان رضوی دعوت می‌شوند و پس از برپایی و اتمام این دوره 15 بازیکن به عنوان نفرات نهایی تیم منتخب استان انتخاب شده و به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.
   گفتنی است، کودکان برگزیده در این طرح تحت قالب تیم منتخب استان خراسان رضوی در مسابقات کشوری به میدان خواهند رفت. طرحی که تداوم آن کمک شایانی به پیشرفت سطح فوتبال و فوتسال استان خراسان رضوی و کشور خواهد کرد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 587
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .