•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 548
   کد: 180569
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
   در دیدار شهردار از اتوبوسران امانت دار مشهدی مطرح شد:

   امانت‌داری سرمایه بزرگ کارکنان شهرداری در خدمتگزاری به شهروندان و زائران است

   مشهد شهری است که سالانه میزبان میلیون‌ها زائر و مسافر از گوشه و کنار کشور و جهان است و می‌طلبد عمل و اخلاق شهروندان این شهر در مواجه با میهمانان امام رضا (ع) زیبنده نام آن امام بزرگوار باشد.
   امانت‌داری سرمایه بزرگ کارکنان شهرداری در خدمتگزاری به شهروندان و زائران است

   شهردار مشهد گفت: امانت‌داری سرمایه بزرگ کارکنان شهرداری در خدمت‌گزاری به شهروندان و زائران است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی شب گذشته نوزدهم مردادماه در منزل محمد حسن رمضانی، اتوبوسران امانت‌دار مشهدی حاضر شد و از امانت‌داری و وظیفه‌شناسی این اتوبوسران تقدیر و تشکر کرد.
   در این دیدار کوتاه و صمیمی، شهردار مشهد با تاکید بر اینکه امانت‌داری سرمایه بزرگ کارکنان شهرداری در خدمتگذاری به شهروندان و زائران است، گفت: کسانی که مفتخر به خدمتگزاری به مجاوران و زائران در شهر امام مهربانی ها امام هشتم (ع) هستند، باید به خصایص و ویژگی‌های اخلاقی منتصب بوده و در رعایت کردن اصول اخلاقی اهتمام ورزند و به آنها پایبند باشند.
   محمدرضا کلائی بیان کرد: مشهد شهری است که سالانه میزبان میلیون‌ها زائر و مسافر از گوشه و کنار کشور و جهان است و می‌طلبد عمل و اخلاق شهروندان این شهر در مواجه با میهمانان امام رضا (ع) زیبنده نام آن امام بزرگوار باشد.
   گفتنی است؛ پنجشنبه بیست و چهارم مردادماه محمد حسن رمضانی، اتوبوسران خط 10 پایانه اتوبوسرانی وکیل‌آباد در حین انجام وظیفه، کیف پولی حاوی 1500 دلار- از مسافری که کیف پولش را در اتوبوس جا گذاشته بود- پیدا کرد و با امانت‌داری آن را به صاحبش بازگرداند.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 548
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   3 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .