•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 198
   کد: 180633
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   فعالیت 4500 دستگاه تاکسی فرسوده در مشهد

   اگر این تفاهم‎نامه امضا نمی‎شد، عمر تقریبی خودروهای تاکسی به 7.8 می‎رسید که خوشبختانه با تدبیر مدیریت شهری، حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و همکاری بانک ملی این همکاری به مرحله اجرا در آمد.
   فعالیت 4500 دستگاه تاکسی فرسوده در مشهد

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهرداری مشهد از فعالیت 4500 دستگاه تاکسی فرسوده در مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی در جلسه امضای تفاهم‌نامه همکاری جهت نوسازی ناوگان تاکسیرانی فی ما بین شهرداری مشهد و بانک ملی ایران با بیان مطلب بالا خاطرنشان کرد: عمر تقریبی ناوگان تاکسیرانی شهرداری مشهد نزدیک به 7 سال است که به نوعی جزء ناوگان‎های فرسوده حمل و نقل عمومی است.
   وی ادامه داد: اگر این تفاهم‎نامه امضا نمی‎شد، عمر تقریبی خودروهای تاکسی به 7.8 می‎رسید که خوشبختانه با تدبیر مدیریت شهری، حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و همکاری بانک ملی این همکاری به مرحله اجرا در آمد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: اولین شهر در بین کلانشهرها هستیم که تفاهم نامه بانکی برای کمک هزینه خرید تاکسی امضا کرده است.
   محبی عنوان کرد: در حال حاضر 13 هزار و 500 خودروی تاکسی به غیر از خودروهای خدمات‎رسانی مثل سرویس مدارس، در سطح شهر رفت و آمد می‎کنند که تعداد 4500 خودرو فرسوده به حساب می‎آید.
   ابراز خرسندی از همکاری با شهرداری مشهد
   در ادامه حسن مونسان، رییس اداره امور شعب بانک ملی خراسان رضوی نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری بین شهرداری مشهد و بانک ملی ایران خاطرنشان کرد: بانک ملی در راستای وظیفه اجتماعی‎اش، وظیفه خود می‎داند در این طرح اثربخش و مفید که ضمن خدمت‎رسانی به شهروندان و زائران امام رضا(ع) به محیط‎زیست هم کمک می‎کند، شریک باشد.
   وی اضافه کرد: این تفاهم‌نامه همکاری به اقتصاد کشور و شان و منزلت خدمات‎رسانی شهروندان و زائران کمک می‎کند. امیدوارم بانک ملی بتواند در طرح‎های شهرداری مشهد کمک بیشتری داشته باشد. شهر مشهد به نوعی کشور ایران حساب می‎شود چون از همه شهرها در آن حضور دارند و نیاز به خدمات‎رسانی کامل‌تری دارد.
   مهین ساعدی
    

   تعداد بازدید: 198
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .