•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 149
   کد: 180670
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲

   اجرای روکش مکانیزه آسفالت خیابان امام رضا(ع) 64 در منطقه 7 مشهد

   تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاه‌ترین بازه زمانی با اتمام عملیات عمرانی خشنودی همشهریان را فراهم کند.
   اجرای روکش مکانیزه آسفالت خیابان امام رضا(ع) 64 در منطقه 7 مشهد

   شهردار منطقه 7 مشهد از اجرای عملیات روکش مکانیزه آسفالت خیابان امام رضا (ع) 64 به متراژ 6000 مترمربع خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با اعلام این خبر افزود: خیابان و مسیرهای پرتردد از مهم‎ترین فضاهای عمومی و اجتماعی هستند که امکان تعاملات اجتماعی، کار، تفریح را برای انسان‌ها در شهر فراهم می‎کند. از همین رو توجه به کیفیت پیاده‎راه ها و سواره‎راه ها و مناسب سازی آنها می‌تواند در ارتقاء رضایتمندی شهروندان و استفاده کنندگان از این گونه مسیرها تأثیرگذار باشد.
   وی ارتقای کیفیت آسفالت معابر را یکی از عوامل بهبود زیرساخت‌های معابر شهری دانست و تصریح کرد: خیابان امام رضا(ع) 64 از جمله معابری پرترددی است که عملیات روکش مکانیزه آسفالت آن به متراژ 6000 مترمربع ریال اجرا شد.
   شهردار منطقه ۷ مشهد این طرح به منظور فراهم کردن شرایط مساعد در گذرگاه‎ها برای شهروندان و برطرف کردن نقائص و معایب عمرانی معابر با تلاش شبانه‌روزی همکاران اداره فنی و عمران اجرا شد.
   وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه‎های عمرانی و خدماتی اعم از روکش آسفالت، ترمیم نوارهای حفاری، رفع نقاط آبگیر، مرمت پل‌های فلزی، هم سطح سازی دریچه‎ها و ... از اولویت‎های اجرایی منطقه است، خاطرنشان کرد: تمام خیابان‎ها و محلات محدوده منطقه که نیاز به ترمیم وبهسازی دارند، شناسایی و عملیات مورد نظر در این نقاط اجرا می‎شود.
   باوندی در پایان رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه‎گاهی برای شهرداری برشمرد و گفت: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاه‌ترین بازه زمانی با اتمام عملیات عمرانی خشنودی همشهریان را فراهم کند.
    

   تعداد بازدید: 149
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .