•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 547
   کد: 180682
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
   قائم مقام ستاد اربعین شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   انتصاب شهردار مشهد از سوی استاندار به عنوان رییس کمیته خدمات شهری استان

   راهپیمایی بزرگ اربعین به راستی مصداق (حب الحسین یجمعنا) است که افراد فرا از رنگ، نژاد و زبان به عشق امام حسین (ع) دراین راهپیمایی حضور پیدا می کنند.
   انتصاب شهردار مشهد از سوی استاندار به عنوان رییس کمیته خدمات شهری استان

   قائم مقام ستاد اربعین شهرداری مشهد گفت: شهردار مشهد از سوی استاندار خراسان رضوی به عنوان رییس کمیته خدمات شهری استان منصوب شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین حسامی امروز در اولین جلسه کمیته خدمات شهری ستاد اربعین خراسان رضوی که با حضور رییس ستاد اربعین و زیارت شهرداری مشهد و دبیر کمیته خدمات شهری ستاد اربعین استان و اعضای این کمیته در سالن شهدای شهرداری مشهد برگزار شد، افزود: امسال از سوی استاندار، شهردار مشهد به عنوان رییس کمیته خدمات شهری ستاد اربعین استان منصوب و هماهنگی دستگاه های مرتبط با این حوزه برعهده شهرداری گذاشته شده است.
   وی اضافه کرد: همچنین از سوی شهردار مشهد، خواجه نائینی که اکنون ریاست ستاد اربعین و زیارت شهرداری مشهد را به عهده دارد به عنوان دبیر کمیته خدمات شهری ستاد اربعین استان انتخاب شده تا هماهنگی های لازم برای خدمات رسانی بهتر در ایام اربعین به زائران انجام شود.
   حسامی ادامه داد: راهپیمایی بزرگ اربعین به راستی مصداق (حب الحسین یجمعنا) است که افراد فرا از رنگ، نژاد و زبان به عشق امام حسین (ع) دراین راهپیمایی حضور پیدا می کنند که با توجه به حضور گسترده مردم در عراق در ایام اربعین، خدمات رسانی به زائران نیازمند برنامه ریزی مناسب است.
   قائم مقام ستاد اربعین شهرداری مشهد افزود: با برنامه ریزی های انجام شده شهرداری مشهد اربعین امسال نیز با قدرت و کیفیت به زائران حسینی خدمات رائه خواهد کرد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 547
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .