•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 195
   کد: 180743
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

   برگزاری نشست هم‌اندیشی پروژه‏های اجرایی منطقه 10 مشهد

   بازدید از پروژه‌های اجرایی و عمرانی سطح منطقه و پروژه دوربرگردان غیر همسطح آیت الله رفسنجانی در ادامه این نشست انجام شد.
   برگزاری نشست هم‌اندیشی پروژه‏های اجرایی منطقه 10 مشهد

   شهردار منطقه 10 مشهد گفت: نشست هم‎اندیشی پروژه‎های عمرانی و ترافیکی مناطق 12 گانه شهرداری مشهد به میزبانی منطقه 10 در محل اتاق جلسات برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ با بیان مطلب بالا افزود در این جلسه در خصوص تهیه و ارائه اعتبارات عمرانی و تهیه گزارش پیشرفت فیزیکی و مالی پروژه‎های عمرانی و ترافیکی منطقه 10 بحث و تبادل نظر شد.
   وی بیان کرد: همچنین تعیین اولویت‎بندی پروژه‎‏های عمرانی در سطح مناطق، بخش نامه‎های اجرایی، بررسی و پیگیری معضلات و مشکلات فنی پروژه های درحال اجرا در سطح مناطق 12 گانه و رفع نواقص و جابجایی اعتبارات و انجام اصلاح اعتبارات کل مناطق از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.
   حافظ اظهار کرد: بازدید از پروژه‌های اجرایی و عمرانی سطح منطقه و پروژه دوربرگردان غیر همسطح آیت الله رفسنجانی در ادامه این نشست انجام شد.
   گفتنی است این نشست با حضور مدیران ستادی حوزه معاونت فنی و عمران و ترافیک شهرداری مشهد و روسای فنی و عمران مناطق 12گانه مشهد برگزار شد.
    

   تعداد بازدید: 195
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .