•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 296
   کد: 180962
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
   شهردار منطقه ثامن مشهد در مرکز 137 خبر داد:

   بهره برداری 600 متر دیگر از خیابان شارستان تا پایان سال جاری/ پیام های مردمی 137، دستور به مدیران شهری برای انجام کار است

   در این دوره جدید مدیریت شهری توانسته ایم 5 هکتار یعنی معادل 23 سال گذشته، فضای سبز به منطقه ثامن اضافه نماییم.
   بهره برداری 600 متر دیگر از خیابان شارستان تا پایان سال جاری/ پیام های مردمی 137، دستور به مدیران شهری برای انجام کار است

   شهردار منطقه ثامن مشهد از احداث و بهره برداری 600 متر دیگر از خیابان شارستان، حدفاصل خیابان شیرازی تا تپل محله، تا پایان سال جاری خبر داد.
   به گزار‌ش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مصطفی نعمتی که به عنوان آخرین شهردار منطقه، در این دوره از طرح پاسخگویی مستقیم شهرداران مناطق به تماس های تلفنی شهروندان که ماه دوم هر فصل از سال برگزار می شود، در مرکز ارتباطات مردمی 137 حضور یافته بود، در باب ضرورت وجود این مرکز اظهار داشت: شان حضور ما در شهرداری، خدمت به مردم بوده و مردم ارباب رجوع ما هستند، پس وظیفه داریم که موضوعات مرتبط با شهروندان را در اولویت کاری خود قرار دهیم.
   وی افزود: همانطور که شهردار مشهد تاکید داشت، هر پیامی که به واسطه 137 از سوی مردم به مدیریت شهری می رسد، در حقیقت همانند دستوری برای انجام دادن یا ندادن یک کار و یا حل یک مسئله است که همکاران من نیز در منطقه ثامن، با بکار بستن همه توان خود، در تلاشند تا در کوتاه ترین زمان بتوانند به درخواست های مردمی 137، پاسخگویی مناسب و ممکن را داشته باشند.
   وی خاطرنشان ساخت: این مردم هستند که به ما آبرو و اعتبار و بخشیده و فرصت خدمتگذاری به زائر و مجاور امام رضا(ع) را در شهر مشهد برایمان فراهم ساخته اند.
   نعمتی در مورد مهمترین پروژه های در دست اجرای شهرداری این منطقه نیز گفت: در دوره جدید مدیریت شهری، با تغییر نگاه، سعی شده است تامین زیرساخت های توسعه را در اولویت قرار دهیم که از آن جمله می توان به اجرای فضای سبز، ره باغ ها، خیابان های اصلی و معابر دسترسی حرم مطهر اشاره کرد.
   وی افزود: بزرگترین پروژه در حال اجرای منطقه در این حوزه، احداث خیابان شارستان رضوی در قطاع دو، حد فاصل خیابان شیرازی تا طبرسی، به عرض 55 و طول یک هزار و 50 متر است که 250 متر از آن دو هفته قبل بازگشایی و در اختیار شهروندان قرار گرفت.
   شهردار منطقه ثامن مشهد اظهار داشت: امیدواریم تا پایان سال جاری نیز، ادامه این خیابان در حدفاصل خیابان شیرازی تا تپل محله به طول 600 متر، تکمیل و به بهره برداری برسد تا ارتباط خیابان کاشانی با شیرازی برقرار شود. بولوار رضوان نیز حدود دو ماه است که بازگشایی شده و ارتباط بین خیابان کاشانی و تپل محله را برقرار ساخته است، همچنین در این دوره جدید مدیریت شهری توانسته ایم 5 هکتار یعنی معادل 23 سال گذشته، فضای سبز به منطقه ثامن اضافه نماییم.
   احمد پورمفردی 

   تعداد بازدید: 296
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .