•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 1038
   کد: 181343
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
   مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد:

   دوربرگردان غیرهمسطح آیت‌الله رفسنجانی 60 روز دیگر آماده بهره‌برداری خواهد شد

   با توجه به انجام بتن‌ریزی در حال حاضر اجرای جدول‌کشی، نصب گاردریل و روکش آسفالت باقی مانده است که عملیات روکش آسفالت حدود 28 روز آینده اجرا خواهد شد.
   دوربرگردان غیرهمسطح آیت‌الله رفسنجانی 60 روز دیگر آماده بهره‌برداری خواهد شد

   مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت: با انجام 510 مترمکعب بتن ریزی، تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله هاشمی رفسنجانی 60 روز دیگر آماده بهره‌برداری خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احسان عظیمی در این خصوص افزود: براساس تاکیدات شهردار مشهد و معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک مبنی بر سرعت در اجرای پروژه‌های عمرانی، شب گذشته بتن‌ریزی دوربرگردان غیرهمسطح آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به میزان 510 مترمکعب انجام شد.
   وی اضافه کرد: با توجه به انجام بتن‌ریزی در حال حاضر اجرای جدول‌کشی، نصب گاردریل و روکش آسفالت باقی مانده است که عملیات روکش آسفالت حدود 28 روز آینده اجرا خواهد شد.
   عظیمی ادامه داد: اکنون از زمانبندی در نظر گرفته شده و تابلو روزشمار پروژه 101 روز باقی مانده است اما با توجه به پیشرفت عملیات اجرایی و کارهای باقی مانده، تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله هاشمی رفسنجانی حدود 60 روز آینده و 50 روز زودتر از زمانبندی آماده بهره‌برداری خواهد شد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 1038
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   4 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .