•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 681
   کد: 181795
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰

   برگزاری یک دوره آموزشی بین‌المللی در نمایشگاه مشهد

   رسیدن به اهداف سازمانی بستگی به توانایی کارکنان در انجام وظایف کنونی و انطباق با محیط متغیر امروز دارد که این امر در سایه آموزش و بهسازی نیروی انسانی میسر است.
   برگزاری یک دوره آموزشی بین‌المللی در نمایشگاه مشهد

   دوره آموزشی "تاثیر اقتصادی نمایشگاه در دوره بحران" و "چگونه نمایشگاه‌‌ برگزار کنیم" با حضور پروفسور «خوان پوچالت» دبیرکل انجمن نمایشگاه‌های اسپانیا (AFE) در مشهد برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد در این‌باره گفت: از آنجایی‌که شهردار مشهد همیشه در خصوص توجه به آموزش و ارتقای سطح دانش تخصصی کارکنان و شرکای تجاری نمایشگاه تاکید داشته‌اند، این دوره آموزشی را ویژه کارکنان و پیمانکاران نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار کردیم.
   سعید صیفی با اشاره به شرایط کنونی اقتصادی افزود: با توجه به اینکه کشور اسپانیا طی سال‌های نه‌چندان دور، بحران اقتصادی بزرگی را پشت سر گذرانده بود، از استاد بازاریابی در دانشکده تجارت ESIC والنسیای اسپانیا دعوت نمودیم تا ضمن صحبت درباره نقش نمایشگاه در اقتصاد و اهمیت صنعت نمایشگاهی در دوران رکود و بحران‌های اقتصادی، به‌صورت کاملا کاربردی تجربیات خود را به اشتراک بگذارد.
   وی همچنین خاطرنشان کرد: رسیدن به اهداف سازمانی بستگی به توانایی کارکنان در انجام وظایف کنونی و انطباق با محیط متغیر امروز دارد که این امر در سایه آموزش و بهسازی نیروی انسانی میسر است.
   مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد با اشاره به پویایی صنعت نمایشگاهی در مقایسه با صنایع دیگر و لزوم طرح گرایشات جدید در این صنعت افزود: اهداف برگزاری این دوره تخصصی عبارت بود از افزایش کیفیت در برگزاری، آموزش مهارت‌های جدید، آشنایی با روش‌ها و تکنولوژی‌های جدید در صنعت نمایشگاهی، بهبود نگرش افراد متناسب با شغل سازمانی و نقش آن‌ها در برگزاری نمایشگاه‌ها.
   صیفی در پایان با یادآوری این موضوع که نمایشگاه مشهد همیشه در حوزه آموزش و پژوهش پیشگام بوده است، اذعان داشت: این مجموعه پیش از این نیز، برگزاری اولین دوره‌ی «ای‌ام‌دی» در کشور و چندین دوره کوتاه مدت با حضور اساتید خارجی را در کارنامه دارد.
    

   تعداد بازدید: 681
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .