•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 836
   کد: 181860
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
   رییس اداره بهره‌برداری معاونت اقتصادی شهرداری مشهد عنوان کرد؛

   دعوت شهرداری مشهد از بهره‌برداران متخصص در صنعت هتلداری

   این هتل در ١٣ طبقه و با بیش از ٢٨٠ اتاق و مساحت ٣٩ هزار مترمربع، در فاصله ۵٠٠ متری بارگاه منور ثامن‌الحجج (ع) واقع شده که سالانه میزبان حجم بالایی از زائران این بارگاه است.
   دعوت شهرداری مشهد از بهره‌برداران متخصص در صنعت هتلداری

   رییس اداره بهره‌برداری معاونت اقتصادی شهرداری مشهد از انتشار فراخوان شناسایی بهره‌بردار هتل آرمان خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، میثم امانی در این خصوص عنوان کرد: به منظور حفظ و ارزش‌آفرینی به دارایی‌های شهرداری مشهد، بهینه‌سازی خدمات، افزایش رضایت زائران و مجاوران و بهره‌گیری از ظرفیت‌های متخصصان بخش خصوصی در صنعت هتلداری فراخوان شناسایی بهره‌بردار هتل آرمان منتشر شد.
   وی افزود: این هتل در ١٣ طبقه و با بیش از ٢٨٠ اتاق و مساحت ٣٩ هزار مترمربع، در فاصله ۵٠٠ متری بارگاه منور ثامن‌الحجج (ع) واقع شده که سالانه میزبان حجم بالایی از زائران این بارگاه است.
   امانی بیان کرد: هتل آرمان بخشی از مجموعه مرکز تجاری و اقامتی آرمان است، این هتل دارای گواهینامه‌های بین المللی سیستم مدیریت انرژی (ISO۵٠٠١)، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای (OHSAS١٨٠٠١)، ارزش‌گذاری برند (ISO١٠۶۶٨)، سنجش رضایتمندی مشتریان (ISO١٠٠٠۴) و صنعت توریسم و خدمات گردشگری (ISO١٨۵١٣) است و از امکانات رفاهی و گردشگری مناسب و مطلوبی برخوردار می‌باشد.
   رییس اداره بهره‌برداری معاونت اقتصادی شهرداری مشهد با تاکید بر اینکه رویکرد ما ارتقاء کیفیت در امر بهره‌برداری، حفظ ارزش مجموعه هتل آرمان و شناسایی و انتخاب بهره‌برداران حائز شرایط بهره‌برداری از هتل های ۵ ستاره است، تصریح کرد: استفاده از توانایی بخش خصوصی و حضور متخصصان صاحب صلاحیت می‌تواند گام موثری در حوزه صنعت هتلداری و بهبود کیفیت میزبانی از زائران شهر مشهد باشد.
    

   تعداد بازدید: 836
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .