•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 557
   کد: 181881
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
   در مردادماه سال جاری صورت گرفت:

   گره‌گشایی از مشکل 10 هزار شهروند مشهدی با پیگیری 137

   معاونت خدمات و محیط زیست شهری با 53 درصد، معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک با 27 درصد و معاونت شهرسازی نیز با 14 درصد، دارای بیشترین پیام ها در میان معاونت های شهرداری بوده اند.
   گره‌گشایی از مشکل 10 هزار شهروند مشهدی با پیگیری 137

   سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد از حل مشکل و انجام درخواست 10 هزار و 407 شهروند، با پیگیری مرکز 137، در مردادماه سال 98 خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد امین نجیب با اعلام این خبر افزود: در مردادماه سال جاری، 31 هزار و 630 شهروند و زائر با مرکز ارتباطات مردمی 137 تماس گرفته و به بیان درخواست‌ها، انتقادات و پیشنهادات خود در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری پرداخته‌اند.
   وی ادامه داد: پس از دریافت این پیام‌ها توسط واحد دریافت، واحد پیگیری این مرکز با برقراری 31 هزار و 168 تماس، پاسخ‌های لازم را از واحدهای مختلف شهرداری در مناطق، سازمان‌ها، شرکت‌ها و معاونت‌ها اخذ کرده که این جواب‌ها، توسط واحد پاسخگویی با برقراری 16 هزار و 668 تماس به شهروندان اعلام شده است.
   نجیب پرتکرارترین موضوع مورد درخواست شهروندان را فضای سبز اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: ساخت و ساز و رفت و روب نیز در رده‌های بعدی درخواست‌های شهروندان از مرکز 137 در مردادماه سال 98 قرار داشت.
   وی با اشاره به اینکه 93 درصد تماس‌های شهروندان شامل 4 درصد انتقاد، یک درصد پیشنهاد و 2 درصد تشکر بوده است، تصریح کرد: معاونت خدمات و محیط زیست شهری با 53 درصد، معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک با 27 درصد و معاونت شهرسازی نیز با 14 درصد، دارای بیشترین پیام ها در میان معاونت های شهرداری بوده اند.
   نجیب گفت: 62 درصد پیام‌های قابل پیگیری شهروندان در ماه گذشته، به نتیجه رسیده که بر همین اساس، می‌توان گفت گره از مشکل 10 هزار و 407 شهروند و زائر گشوده شده است.
   وی اضافه کرد: در مردادماه گذشته، مناطق 2، 9 و 3 و همچنین سازمان های اتوبوسرانی، مدیریت پسماند و حمل و نقل و ترافیک نیز دارای بیشترین درخواست مردمی از مرکز 137 بودند.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 557
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .