•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 233
   کد: 181957
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد:

   مشهد نیازمند شتاب بیشتر در تحقق شهر هوشمند است

   باتوجه به آزمون و خطاهای صورت گرفته و تجربه انباشته در این سازمان، بررسی و واکاوی این خدمات می‌تواند اجرای دقیق‌تر و مطلوب‌تری را در شهرداری سمنان در پی داشته باشد.
   مشهد نیازمند شتاب بیشتر در تحقق شهر هوشمند است

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: مشهد نیازمند شتاب بیشتر در تحقق شهر هوشمند است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان، در حاشیه بازدید معاون توسعه مدیریت شهرداری سمنان از سازمان فاوای شهرداری مشهد گفت: در حال حاضر شرایط مطلوبی در حوزه الکترونیک کردن خدمات مورد نیاز شهروندان در مشهد حاکم است و این ماحصل سال‌ها تلاش، پیگیری و بهینه‌سازی مستمر است.
   وی تاکید کرد: مشهد به واسطه میزبانی از جمعیت میلیونی زائر و مجاور، نیازمند شتاب بیشتر در تحقق شهر هوشمند است تا به واسطه آن، خدمات مطلوب‌تری را در تراز یک شهر بین‌المللی ارائه دهد.
   رجائیان با اشاره به بخشی از خدمات سازمان فاوا شهرداری مشهد افزود: باتوجه به آزمون و خطاهای صورت گرفته و تجربه انباشته در این سازمان، بررسی و واکاوی این خدمات می‌تواند اجرای دقیق‌تر و مطلوب‌تری را در شهرداری سمنان در پی داشته باشد.
   در ادامه مهیار گرانمهر، معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان نیز با بیان شمایی از وضعیت شهرداری سمنان عنوان کرد: تجربیات ارزشمند شهرداری مشهد در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری، به‌ویژه اقدامات مهمی که در حوزه شهر هوشمند به سرانجام رسیده است، راهگشای ما در پیاده‌سازی مطلوب‌تر این پروژه‌ها در شهر سمنان خواهدبود.
   وی افزود: امیدواریم با این بازدید، ارتباطات جدی‌تری در سطوح مختلف شکل گرفته و فرایند انتقال تجربه به صورت مستمر و از مسیری آسان برقرار باشد.
    

   تعداد بازدید: 233
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .