•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 817
   کد: 182004
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
   مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد خبر داد:

   افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و صنایع وابسته

   نمایشگاه امسال در مساحت ۱۵۰۰۰ مترمربع و با حضور بیش از ١٣٠ شرکت تولیدکننده داخلی و خارجی در زمینه‌های قطعه و لوازم یدکی خودرو، لاستیک، روغن‌ها و روانکارها، خدمات فنی و مهندسی، تجهیزات تعمیرگاهی از ۱۲تا ١٥ شهریور ماه در ساعات ١٧ الی ٢٣ پذیرای علاقه‌مندان به این حوزه است.
   افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و صنایع وابسته

   مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد از افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و صنایع وابسته خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سعید صیفی گفت: این نمایشگاه با هدف شناساندن ظرفیت‌های تولیدکنندگان داخلی و خارجی، ایجاد رقابت و برقراری ارتباط مناسب محققان، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و در نهایت کمک به اشتغال و رونق تولید برپا شده است.
   وی افزود: نمایشگاه امسال در مساحت ۱۵۰۰۰ مترمربع و با حضور بیش از ١٣٠ شرکت تولیدکننده داخلی و خارجی در زمینه‌های قطعه و لوازم یدکی خودرو، لاستیک، روغن‌ها و روانکارها، خدمات فنی و مهندسی، تجهیزات تعمیرگاهی از ۱۲تا ١٥ شهریور ماه در ساعات ١٧ الی ٢٣ پذیرای علاقه‌مندان به این حوزه است.
    

   تعداد بازدید: 817
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .