•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 839
   کد: 182232
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
   شهردار منطقه 4 مشهد در حاشیه بازدید از نمایشگاه قطعات خودرو:

   صنعت نمایشگاهی به رونق اقتصاد شهر و کشور کمک می‌کند

   برپایی «نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و صنایع وابسته» این پیام را به بازدیدکنندگان داد تا علیرغم مشکلات اقتصادی باز هم می‌توانند تولیدات داخلی‌شان را افزایش دهند.
   صنعت نمایشگاهی به رونق اقتصاد شهر و کشور کمک می‌کند

   شهردار منطقه 4 مشهد گفت: نمایشگاه بین‌المللی مشهد این فرصت را دارد تا با گسترش حوزه صنعت نمایشگاهی به رونق اقتصاد شهر و کشور کمک کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی در حاشیه بازدید از «نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و صنایع وابسته» اظهار داشت: نمایشگاه بین‌المللی این فرصت را ایجاد کرد تا تولیدکنندگان بتوانند با نمایش دادن محصولات خود با یکدیگر آشنا شوند.
   وی افزود: برپایی «نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و صنایع وابسته» این پیام را به بازدیدکنندگان داد تا علیرغم مشکلات اقتصادی باز هم می‌توانند تولیدات داخلی‌شان را افزایش دهند.
   شهردار منطقه 4 مشهد گفت: برگزاری چنین نمایشگاهی در کلانشهر مشهد، توانسته به چرخه اقتصادی شهر و به رونق تولیدات داخلی در راستای کاهش آمار بیکاری کمک کند.
    

   تعداد بازدید: 839
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .