•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 250
   کد: 182259
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
   همزمان با ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع)؛

   نمایشگرهای هوشمند شهر مشهد رنگ عاشورایی گرفت

   با قطع اکران معمول نمایشگرهای سطح شهر، بیش از 70 درصد ظرفیت این نمایشگرها به محتوای مرتبط با ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) اختصاص یافت و در دو روز تاسوعا و عاشورا نیز تمامی ظرفیت نمایشگرها به این امر اختصاص خواهد یافت.
   نمایشگرهای هوشمند شهر مشهد رنگ عاشورایی گرفت

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: همزمان با ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) تمامی نمایشگرهای هوشمند اطلاع‌رسانی شهر با محتوای عاشورایی بارگذاری شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان گفت: از ابتدای ماه محرم و هم‌نوا با دل‌های محزون عاشقان اباعبدالله(ع) و در راستای فضاسازی مطلوب شهری برای میزبانی از زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام‌رضا(ع)، بخش عمده ظرفیت تبلیغی نمایشگرهای هوشمند سطح شهر به این مناسبت ویژه اختصاص پیدا کرد.
   وی افزود: با قطع اکران معمول نمایشگرهای سطح شهر، بیش از 70 درصد ظرفیت این نمایشگرها به محتوای مرتبط با ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) اختصاص یافت و در دو روز تاسوعا و عاشورا نیز تمامی ظرفیت نمایشگرها به این امر اختصاص خواهد یافت.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با اشاره به ویژگی‌های خاص این نمایشگرها عنوان کرد: از ویژگی‌های مطلوب نمایشگرهای هوشمند سطح شهر، قابلیت به‌روزرسانی سریع محتوایی در شرایط خاص است که با استفاده از همین ویژگی، انتقال پیام به مردم به‌سادگی و بهترین کیفیت صورت می‌گیرد.
    

   تعداد بازدید: 250
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .