•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 357
   کد: 182436
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   سرویس دهی بیش از 4000 راننده خانم به دانش آموزان دختر

   امسال علاوه بر برچسب و کارت ویژه رانندگان سرویس های مدارس باید تابلو سرویس مدرسه و پرچم رعایت احتیاط را بر روی خودروها نصب کنند.
   سرویس دهی بیش از 4000 هزار راننده خانم به دانش آموزان دختر

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: سال تحصیلی 98-99 بیش از 4000 راننده خانم به دختران دانش آموز سرویس دهی خواهند کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی در این خصوص افزود: برنامه ریزی و هماهنگی های لازم در کمیسیون ماده 18 با حضور مدیران تاکسیرانی، آموزش و پرورش، پلیس راهور و شرکت های سرویس دهی مدارس انجام و تاکنون 7000 خودرو متقاضی در 59 شرکت تائید صلاحیت شده ثبت نام کرده اند.
   وی اضافه کرد: در مرحله نهایی مشخصات رانندگان و خودروهای متقاضی باید در سامانه کشوری سپند ثبت شود که برای این کار سامانه سپند از روز گذشته فعال شده است.
   وی با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال بیش از 7500 خودرو و ون جابجایی حدود 80 هزار دانش آموز دختر و پسر را به عهده اشته باشند، اظهار کرد: سال گذشته بیش از 65 هزار دانش آموز 880 مدرسه شامل حدود 39 هزار دانش آموز دختر و 26 هزار دانش آموز پسر توسط سرویس مدارس جابه جا شده اند.
   محبی تصریح کرد: همچنین سال تحصیلی گذشته حدود 4000 راننده
   خانم به دختران دانش آموز سرویس دهی کرده اند که امسال نیز رانندگان سرویس مدارس دانش آموزان دختر خواهند بود.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با اشاره به الزام نصب برچسب ویژه سرویس مدارس بر روی خودروها گفت: امسال علاوه بر برچسب و کارت ویژه رانندگان سرویس های مدارس باید تابلو سرویس مدرسه و پرچم رعایت احتیاط را بر روی خودروها نصب کنند.
   وی ادامه داد: گشت های مشترک بازرسی تاکسیرانی، آموزش و پرورش، پلیس راهور و شرکت های سرویس دهنده بر عملکرد رانندگان سرویس های مدارس نظارت کامل داشته و با هرگونه تخلف برخورد قانونی خواهند کرد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 357
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .