•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 1034
   کد: 182461
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
   رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبر داد:

   اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش‌نشانی مشهد

   آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند با توجه به زمان و مکان درج شده در کارنامه خود برای تکمیل مدارک مراجعه کنند.
   اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش‌نشانی مشهد

   رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از اعلام نتایج آزمون استخدامی این سازمان خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با بیان این مطلب افزود: به اطلاع داوطلبان آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی می‌رسانیم که کارنامه نتایج اولیه آزمون مذکور از بامداد امروز شنبه 23 شهریورماه 98 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده است و داوطلبان با استفاده از کد ملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت پروفایل، به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
   وی ادامه داد: آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند با توجه به زمان و مکان درج شده در کارنامه خود برای تکمیل مدارک مراجعه کنند.
   شایان ذکر است با پیگیری‎هایی که توسط شهرداری و شورای شهر انجام شده، مجوز استخدام ۵۳۵ نفر به طور قطعی دریافت شده و آزمون تئوری روز جمعه ۱۸ مرداد ماه سال جاری برگزار شده بود.
    

   تعداد بازدید: 1034
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .