•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 150
   کد: 182627
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
   شهردار منطقه یک مشهد خبر داد:

   بهسازی پیاده‌روهای خیابان پرستار یک

   ایجاد فضایی مناسب با اصول و معیارهای ایمنی شهری، افزایش سطح فضای سبز، ساماندهی و استقرار مبلمان شهری و بهسازی سیما و منظر شهر از جمله ویژگی‌های این پروژه است.
   بهسازی پیاده‌روهای خیابان پرستار یک

   شهردار منطقه یک مشهد از آغاز عملیات اجرایی بهسازی پیاده‌روهای خیابان پرستار یک با هدف استانداردسازی معابر شهری و تسهیل در عبور و مرور شهروندان خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری اظهار کرد: بهسازی و بازپیرایی معابر و پیاده‌روهای خیابان پرستار حدفاصل پرستار یک تا عدالت دو که به دلیل فعالیت مطب‌ها و مشاغل وابسته پزشکی یکی از پرترددترین معابر پیاده شهر است، با هدف سهولت در تردد و ایجاد فضای دلنشین شهری برای شهروندان و زائران صورت می‌گیرد و در کنار بهسازی معابر، ایجاد مسیرهای ویژه به منظور عبور شهروندان دارای معلولیت نیز از اولویت های این پروژه می‌باشد.
   وی با اشاره به اجرای بیش از 2500 مترمربع پیاده‌روسازی و با اعتباری 7 میلیارد ریالی، تصریح کرد: ایجاد فضایی مناسب با اصول و معیارهای ایمنی شهری، افزایش سطح فضای سبز، ساماندهی و استقرار مبلمان شهری و بهسازی سیما و منظر شهر از جمله ویژگی‌های این پروژه است.
   به گفته اصغری مناسب‌سازی فضاهای شهری یکی از موضوعاتی اساسی است که از جهات مختلف اجتماعی، اقتصادی و بهداشتی در زندگی شهروندان تأثیر عمده و نقش برجسته‌ای دارد.
    

   تعداد بازدید: 150
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .