•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 293
   کد: 182630
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
   در طرح استقبال از مهر مدارس صورت گرفت:

   اجرای بیش از 1200 مترمربع نقاشی دیواری مدارس در منطقه 7 مشهد

   نقاشی دیواری و استفاده از رنگ‌های شاد و همچنین محتوای نقاشی‌ها می‌تواند روان فرهنگی و هنری دانش‌آموزان را بهبود ببخشد و روحیه شادابی و سرزندگی را به دانش‌آموزان تزریق کند.
   اجرای بیش از 1200 مترمربع نقاشی دیواری مدارس در منطقه 7 مشهد

   شهردار منطقه 7 مشهد از اجرای بیش از 1200 مترمربع نقاشی دیواری مدارس در منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی ضمن اعلام این خبر با اشاره به تمهیدات منطقه برای ایجاد زیبایی بصری، حفظ آرامش و تلطیف محیط گفت: سیما و منظر شهری، افزایش زیبایی‌های بصری معابر شهری، جلوگیری از فعالیت‌های دیوار‌نویسی و پاکسازی دیوار نویس‌های قبلی از دیگر اهداف این کار است.
   وی تصریح کرد: نقاشی دیواری و استفاده از رنگ‌های شاد و همچنین محتوای نقاشی‌ها می‌تواند روان فرهنگی و هنری دانش‌آموزان را بهبود ببخشد و روحیه شادابی و سرزندگی را به دانش‌آموزان تزریق کند.
   شهردار منطقه 7 مشهد با تاکید بر اینکه یکی از ارکان‌های زیباسازی دیوارهای مدارس، نقاشی‌های دیواری آن شهر به حساب می‌آید که موجب زیبایی شهر و تزریق روح شادابی به شهروندان و تداعی‌کننده خاطرات برای تماشاگران این نقاشی‌ها است، خاطرنشان کرد: این نقاشی مدارس با استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های شاد قطعا می‌تواند زیبایی‌های بصری را برای دانش‌آموزان مدارس ایجاد کند که منجر به حس شادکامی و سرزندگی برای این عزیزان خواهد بود.
    

   تعداد بازدید: 293
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .