•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 511
   کد: 182707
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
   با حضور شهردار مشهد؛

   فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید اعلمی شهرداری و شورای شهر معارفه شد

   مدیریت شهری در راستای خدمات‌رسانی و جلب رضایت شهروندان باید پویا و فعال باشد لذا پایگاه‌های بسیج فعال در مدیریت شهری و شورای شهر نیز باید در این مسیر حرکت کنند.
   فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید اعلمی شهرداری و شورای شهر معارفه شد

   طی مراسمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید اعلمی شهرداری و شورای شهر معارفه شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی، شهردار مشهد در این مراسم که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و فرمانده سازمان بسیج ادارات و کارمندان خراسان رضوی برگزار شد، گفت: معتقدیم با توجه به اقدامات و تلاش‌هایی که حوزه بسیج شهرداری و شورای شهر مشهد طی چند سال اخیر انجام داده است، می‌تواند الگویی برای سایر حوزه‌ها باشد.
   وی افزود: مدیریت شهری در راستای خدمات‌رسانی و جلب رضایت شهروندان باید پویا و فعال باشد لذا پایگاه‌های بسیج فعال در مدیریت شهری و شورای شهر نیز باید در این مسیر حرکت کنند.
   شهردار مشهد با تشکر از تلاش‌های سرهنگ محمدزاده، فرمانده سابق حوزه مقاومت بسیج شهید اعلمی شهرداری و شورای شهر ادامه داد: از حُسن انتخاب آقای حسین حسامی فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شهید اعلمی شهرداری و شورای شهر تشکر کرده و برای وی در ادامه مسیر آرزوی موفقیت دارم.
   گفتنی است در این مراسم سرهنگ محمدزاده تکریم و حسین حسامی به عنوان فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید اعلمی شهرداری و شورای شهر معارفه شد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 511
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   5 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .