•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 168
   کد: 182877
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
   عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد در مرکز 137 خبر داد:

   تخصیص 5 میلیارد تومان اعتبار در جهت تحقق شهر بدون معتاد / 137 بلندگوی مشکلات شهروندان باشد

   مردم وقتی ببینند که مدیریت شهری پیگیر مسائل و مشکلات آنهاست، اعتماد پیدا می‌کنند و هر چقدر 137 را پویا و توانمند کنیم، سطح اعتماد شهروندان نیز افزایش می‌یابد و می‌توانند خیلی از مشکلات و مسائل خود را با تلفن حل کنند.
   تخصیص 5 میلیارد تومان اعتبار در جهت تحقق شهر بدون معتاد / 137 بلندگوی مشکلات شهروندان باشد

   عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد گفت: وجود معتادان متجاهر زیبنده شهر امام‌رضا (ع)، امام مهربانی‌ها نیست و در همین راستا، علی‌رغم اینکه وظیفه‌ای نداریم، شورای شهر برای سال های 97 و 98 مجموعا 5 میلیارد تومان به این حوزه اختصاص داد و در جهت کمک به ستاد مبارزه با مواد مخدر قدم برداشت.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا شهریاری در ادامه طرح چهارشنبه‌های پاسخگویی، در مرکز 137 شهرداری حضور پیدا کرد و پاسخگوی مستقیم تماس‌های تلفنی شهروندان بود.
   وی ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی کارکنان مرکز 137، اظهارکرد: این مجموعه باید بلندگوی مشکلات و معضلات شهر و شهروندان باشد و انتظار داریم صادقانه صدای مردم را به گوش مسئولین برساند.
   شهریاری با تاکید بر اینکه مرکز 137 باید تماس‌های مردمی را تا زمان حصول نتیجه پیگیری کند، گفت: در صورتی که مطالبات و شکایات مردمی در سطح‌های پایین به نتیجه نرسید، باید آن را به مقام‌های بالاتر ارجاع دهند تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.
   عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد در ادامه افزود: مردم وقتی ببینند که مدیریت شهری پیگیر مسائل و مشکلات آنهاست، اعتماد پیدا می‌کنند و هر چقدر 137 را پویا و توانمند کنیم، سطح اعتماد شهروندان نیز افزایش می‌یابد و می‌توانند خیلی از مشکلات و مسائل خود را با تلفن حل کنند.
   وی در ادامه صحبت‌های خود به طرح «شهر بدون معتاد» اشاره کرد و گفت: وجود معتادان متجاهر زیبنده شهر امام‌رضا(ع)، امام مهربانی‌ها نیست و در همین راستا، علی‌رغم اینکه وظیفه‌ای نداریم، شورای شهر برای سال‌های 97 و 98 مجموعا 5 میلیارد تومان به این حوزه اختصاص داد و در جهت کمک به ستاد مبارزه با مواد مخدر قدم برداشت.
   شهریاری با بیان اینکه همه با هم باید در جهت تحقق شهر بدون معتاد گام برداریم، افزود: یکی از علل روی آوردن جوانان به اعتیاد، بیکاری و فقدان فضاهای بانشاط و شاد است که در این راستا خوشبختانه تاکنون گام‌های تاثیرگذار و حائز اهمیتی برداشته شده است.
    

   تعداد بازدید: 168
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 2
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .