•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 72
   کد: 183125
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱

   منطقه ۵ شهرداری مشهد به استقبال سال تحصیلی جدید رفت

   همچنین هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی، بیش از ۲ هزار و۸۰۰ متر از جداول، نمای بیرونی و بیش از ۸ هزارمتر از محوطه داخلی مدارس و ۲۰۴ مورد مخازن زباله، نیمکت‌ها و وسایل ورزشی این مراکز آموزشی به ‎منظور زیباسازی و شادابی محیط در سطح این منطقه رنگ‎آمیزی شده است .
   منطقه ۵ شهرداری مشهد به استقبال سال تحصیلی جدید رفت

   شهردار منطقه ۵ مشهد از رفع خطر مسیرهای منتهی به مدارس در این منطقه خبر داد و گفت: در راستای ایمن‌سازی مسیر تردد دانش‎آموزان، هرس و رفع خطر بیش از ۴۰ ‌اصله درخت در مسیرهای منتهی به مراکز آموزشی و جمع‎آوری ۴۰ تن خاک و نخاله در اطراف مسیرهای منتهی به مدارس در جهت ایمنی تردد بیش از ۲۸ هزار دانش‌آموز این منطقه انجام شده است .
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، حسین عبدالله‎زاده با عنوان مطلب بالا افزود: از مدتی پیش در آستانه بازگشایی مدارس، اقدامات مختلفی در حوزه‎های مختلف از جمله ترافیک، خدمات شهری، فرهنگی و زیباسازی در داخل و نمای بیرونی مدارس و نیز مسیرهای منتهی به این مراکز آموزشی در سطح این منطقه انجام شده است.
   وی افزود: همچنین هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی، بیش از ۲ هزار و۸۰۰ متر از جداول، نمای بیرونی و بیش از ۸ هزارمتر از محوطه داخلی مدارس و ۲۰۴ مورد مخازن زباله، نیمکت‌ها و وسایل ورزشی این مراکز آموزشی به ‎منظور زیباسازی و شادابی محیط در سطح این منطقه رنگ‎آمیزی شده است .
   عبدالله‏زاده بیان کرد: رفت و روب و شست‌وشوی بیش از ٩ هزار و ٨۰۰ متر مربع از معابر منتهی به مدارس سطح منطقه ازدیگراقدامات انجام شده در آستانه آغاز مهرماه است.
    

   تعداد بازدید: 72
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .