•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 285
   کد: 183479
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
   دادیار حوزه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز استان خراسان رضوی؛

   دادستانی در رفع تصرف اراضی ارتفاعات جنوبی و کمربند سبز در کنار شهرداری مشهد است

   راه و شهرسازی نیز در این زمینه وظایفی دارند که حتما باید نسبت به انجام آن اقدام کنند زیرا شهرداری به تنهایی نمی‎تواند به این کار بپردازد.
   دادستانی در رفع تصرف اراضی ارتفاعات جنوبی و کمربند سبز در کنار شهرداری مشهد است

   دادیار حوزه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز استان خراسان رضوی ضمن اشاره به اقدامات شهرداری مشهد در ایجاد کمربند سبز جنوبی تاکید کرد: دادستانی در رفع تصرف اراضی ارتفاعات جنوبی و ایجاد کمربند سبز در کنار شهرداری مشهد است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، فرزاد بهشتی در مراسم آغاز عملیات اجرایی توسعه درختکاری و شبکه آبیاری عرصه‎های کمربند سبز جنوبی که با حضور شهردار مشهد برگزار شد، خاطرنشان کرد: شهرداری مشهد اقدامات خوبی درعرصه‎های مختلف کمربند جنوبی مشهد انجام داده است.
   وی با بیان اینکه بنا بوده است برخی از این اقدامات توسط دستگاه‏‎های انجام شود، ادامه داد: متاسفانه این اتفاق آن چنان که باید نیفتاده است و شهرداری و شورای شهر مشهد را در حفظ حقوق بیت‎المال و حفظ اراضی ارتفاعات جنوب و ایجاد کمربند سبز در این منطقه تنها می‎بینیم.
   وی با بیان اینکه انتظار داریم دستگاه‎های دولتی نسبت به وظایف خود از جمله واگذاری اراضی که در این حوزه است اقدام کنند، اظهارکرد: راه و شهرسازی نیز در این زمینه وظایفی دارند که حتما باید نسبت به انجام آن اقدام کنند زیرا شهرداری به تنهایی نمی‎تواند به این کار بپردازد.
   بهشتی تاکید کرد: دادستانی در هر شکلی از جمله بحث تصرف زمین‎ها که شاید برخی از دستگاه‎ها را هم شامل شود، بر اساس طرح کمربند سبز با قدرت و قوت اقدام خواهد کرد و در بحث کمربند سبز، کنار شهرداری مشهد خواهد بود، امیدواریم شاهد فضای سبز پایداری در این منطقه باشیم.

   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 285
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .