•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 446
   کد: 183480
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
   شهردار مشهد درمراسم آغاز عملیات اجرایی توسعه درختکاری و شبکه آبیاری کمربند سبز جنوبی؛

   19هزارهکتار ارتفاعات جنوب مشهد به مرور فضای سبز خواهد شد

   در این رابطه هیچ محدودیت بودجه‌ای نداریم و به هر میزان که اراضی در ارتفاعات جنوبی رفع تصرف و در اختیار شهرداری مشهد قرار گیرد اقدام به درختکاری خواهیم کرد.
   19هزارهکتار ارتفاعات جنوب مشهد به مرور فضای سبز خواهد شد

   شهردار مشهد گفت: 19 هزار هکتارارتفاعات جنوب مشهد به مرور به فضای سبز تبدیل خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در مراسم آغاز عملیات اجرایی توسعه درختکاری و شبکه آبیاری در عرصه‌های کمربند سبز جنوبی که با حضور دادیار حوزه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکزخراسان‌رضوی و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، افزود: توسعه کمربند سبز جنوبی مشهد را چه با حضور چه بدون حضور دیگر ارگان‌ها، چه با همیاری، چه بدون همیاری آنها به یاری خدا انجام خواهیم داد.
   وی با بیان اینکه 900 هکتار از این اراضی را برای امسال هدف گذاری کرده‌ایم، اظهارکرد: در این رابطه هیچ محدودیت بودجه‌ای نداریم و به هر میزان که اراضی در ارتفاعات جنوبی رفع تصرف و در اختیار شهرداری مشهد قرار گیرد اقدام به درختکاری خواهیم کرد.
   وی اضافه کرد: در این میان تنها مشکل محدودیت آب است که این مشکل نیز با اتصال به شبکه جداسازی آب شرب از آب خام و تصفیه پسآب برطرف خواهد شد.
   کلائی ادامه داد: تصفیه‌خانه‎های فاضلاب و شبکه جداسازی آب شرب از آب خام که منبع پایداری برای آبیاری فضای سبز کمربند جنوبی است و درختکاری در این منطقه به سرعت پیگیری و اجرا خواهد شد و همانطورکه وعده داده شده است در 6 ماه دوم سال ۹۸ یک تحول جدی در این زمینه صورت خواهد پذیرفت.
   شهردار مشهد گفت: باتوجه به ۱۲ برابر شدن بودجه شبکه جداسازی آب شرب از آب خام و حمایت‎هایی که انجام می‎شود به این توسعه خیلی امیدوار هستیم.
   وی با اشاره به اینکه از دادستانی برای ورود و همراهی‌شان تشکر می‌کنم، افزود: اگر همراهی دادستانی نبود شاید بخش زیادی از اراضی را از دست می‌دادیم، این کار بزرگترین هدیه به مردم مشهد و آینده شهر خواهد بود.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 446
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .