•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 527
   کد: 183484
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
   درآستانه هفتم مهرماه "روز آتش نشانی و ایمنی" انجام شد؛

   برگزاری ورزش صبحگاهی آتش‌نشانان و مردم در بوستان ملت مشهد

   در این برنامه ورزشی که با هدف ارتقاء آمادگی جسمانی و روحی و روانی آتش نشانان برگزار شد، بیش از ۲۰۰ نفر از پرسنل آتش‌نشانی با پیمودن مسیر های از پیش تعیین شده در بوستان بزرگ ملت در کنار شهروندان به ورزش گروهی پرداختند و در پایان، به ۱۰ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایای نقدی نیز اهدا شد.
   برگزاری ورزش صبحگاهی آتش‌نشانان و مردم در بوستان ملت مشهد

   مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از برگزاری برنامه ورزش صبحگاهی آتش نشانان با مردم در آستانه هفته ملی ایمنی و آتش نشانی در بوستان بزرگ ملت مشهد خبر داد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ آتشپاد دوم امیر عزیزی با بیان این خبر افزود: صبح امروز جمعه پنجم مهرماه ۹۸، در آستانه هفتم مهر روز ملی "ایمنی و آتش نشانی" جمع کثیری از پرسنل ستادی و عملیاتی آتش نشانی مشهد با حضور در بوستان بزرگ ملت در کنار مردم به ورزش صبحگاهی پرداختند.
   وی ادامه داد: در این برنامه ورزشی که با هدف ارتقاء آمادگی جسمانی و روحی و روانی آتش نشانان برگزار شد، بیش از ۲۰۰ نفر از پرسنل آتش‌نشانی با پیمودن مسیر های از پیش تعیین شده در بوستان بزرگ ملت در کنار شهروندان به ورزش گروهی پرداختند و در پایان، به ۱۰ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایای نقدی نیز اهدا شد.
   عزیزی خاطرنشان کرد: قرار است طی ایام باقیمانده از سال‌ نیز این برنامه‌های ورزشی به صورت مستمر در بوستان ‌های دیگرشهر مشهد نیز برگزار شود، از تمامی شهروندان دعوت می کنیم در کنار آتش نشانان حضور یافته و ورزش کنند و انشاءالله اطلاع رسانی در این خصوص طی هفته های جاری به صورت مستمر از طریق رسانه های گروهی، پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد و وب سایت آتش نشانی مشهد انجام خواهد شد. 

   تعداد بازدید: 527
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .