•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 642
   کد: 183523
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد در مراسم بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد)- طرق؛

   جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد)- طرق به 100 متری متصل خواهد شد

   این پروژه ظرف 6 ماه و زودتر از زمانبندی در نظر گرفته شده به بهره‎برداری رسید. جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد)-طرق به طول 5 کیلومتر و عرض 7 متر با هزینه 120 میلیارد ریال احداث و سه برابر ظرفیت گذشته قابلیت تردد دارد.
   جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد)- طرق به 100 متری متصل خواهد شد

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ضمن اشاره به تاثیر بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد)-طرق در کاهش ترافیک و تصادفات گفت: با همکاری و تسهیل 20 هزار مترمربع از اراضی هوانیروز، مسیر جاده  شهرک عمار یاسر (محمد آباد)-طرق به 100 متری متصل خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، خلیل‎الله کاظمی در مراسم بازگشایی مسیر جاده  شهرک عمار یاسر (محمد آباد) به طرق که با حضور محمدرضا کلائی؛ شهردار، جمعی از اعضای شورای شهر مشهد و اهالی طرق برگزار شد، خاطرنشان کرد: پروژه بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد) به طرق که یکی از خواسته‎های مردم ساکن این منطقه است از سال 91 مطرح بود اما به دلیل خارج از محدوده بودن، مطالعات آن در سال 93 انجام شد، مجوزهای لازم و نقشه‎های مورد نیاز آماده و تائیدیه کمیسیون ماده پنج نیز دریافت شد.
   وی اضافه کرد: عملیات اجرایی پروژه در سال 95 آغاز اما در سال 96 به دلیل مشکلاتی از جمله تحصیل حریم اراضی متعلق به هوانیروز، دو کارخانه، فرودگاه و قرارداشتن لوله گاز در مسیر، پروژه با 40 درصد پیشرفت فیزیکی متوقف شد.
   کاظمی تصریح کرد: با توجه به تاکیدات شهردار و شورای شهر، جلساتی با هوانیروز، فرودگاه و کارخانه‎های در مسیر انجام شد، همچنین با پیگیری‏‎‏های متعدد و همکاری فرودگاه و هوانیروز اراضی متعلق به این دو ارگان و اراضی دو کارخانه در مسیر تحصیل قرار گرفت و اواخر سال گذشته، عملیات اجرایی بازگشایی مسیرشهرک عمار یاسر (محمد آباد) به طرق آغاز شد.
   وی با بیان اینکه این پروژه ظرف 6 ماه و زودتر از زمانبندی در نظر گرفته شده به بهره‎برداری رسید، اظهارکرد: جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد)-طرق به طول 5 کیلومتر و عرض 7 متر با هزینه 120 میلیارد ریال احداث و سه برابر ظرفیت گذشته قابلیت تردد دارد.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین مذاکراتی با هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام و موافقت آنها برای تحصیل 20هزارمترمربع از اراضی متعلق به هوانیروز به طول 1.2 کیلومتر از سوی شهرداری مشهد گرفته شد که پس از تحصیل، جاده  شهرک عمار یاسر (محمد آباد) –طرق به صد متری متصل خواهد شد.
   گفتنی است؛ در این مراسم محمدرضا کلائی، شهردار مشهد، خلیل‏‎الله کاظمی، معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک و دونفر از اعضای شورای شهر حاضر در مراسم از سوی ساکنان منطقه طرق تجلیل شدند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 642
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .