•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 276
   کد: 183534
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
   رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهرمشهد؛

   شورای پنجم فارغ از نگاه سیاسی، موضوعات شهری را علمی و تخصصی پیگیری می‎کند

   پروژه شهرک عماریاسر(محمدآباد) به طرق یکی از پروژه‎های نیمه تعطیلی بود که برای گره گشایی از مشکلات آن پیگیری‌های زیادی از سوی مدیریت شهری و شورای شهر انجام گرفت تا با اجرای آن شاهد کاهش تصادفات منجر به فوت و رضایت ساکنان منطقه باشیم.
   شورای پنجم فارغ از نگاه سیاسی، موضوعات شهری را علمی و تخصصی پیگیری می‎کند

   رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهرمشهد گفت: شورای پنجم فارغ از نگاه سیاسی موضوعات شهری را علمی و تخصصی پیگیری می کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع ‏رسانی شهرداری مشهد، محمد هادی مهدی‎نیا در مراسم افتتاح همزمان بازگشایی شهرک عماریاسر(محمدآباد) به طرق و تعریض و آسفالت باند شمالی بولوار حر حد فاصل شهرک شهید باهنر به شهرک شهید رجایی که با حضور شهردار و جمعی از اعضای شورای شهرمشهد و ساکنان منطقه طرق برگزارشد، افزود: شورای پنجم از ابتدای کار در موضوعات شهری فارغ از هر نوع نگاه سیاسی سعی کرده است موضوعات را علمی و تخصصی پیگیری و به نتیجه برساند.
   وی اضافه کرد: پروژه شهرک عماریاسر(محمدآباد) به طرق یکی از پروژه‎های نیمه تعطیلی بود که برای گره گشایی از مشکلات آن پیگیری‌های زیادی از سوی مدیریت شهری و شورای شهر انجام گرفت تا با اجرای آن شاهد کاهش تصادفات منجر به فوت و رضایت ساکنان منطقه باشیم.
   وی با بیان اینکه ساکنان طرق مردمی متحد و منسجم هستند و باید از این امتیاز استفاده کرد، تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که اکنون مورد توجه قراردارد، بازآفرینی شهری است که مردم طرق و شورای معتمدین آن می‎توانند با مشارکت با دفاتر تسهیل‌گری در مقاوم سازی شهرک طرق کمک کنند.
   مهدی‎نیا ادامه داد: راه، محور توسعه است اما این موضوع هم می‎تواند مثبت باشد، هم منفی. جاده شهرک عماریاسر(محمدآباد) از میان اراضی کشاورزی می‎گذرد، حفظ اراضی کشاورزی برای همه ما فرض است، لذا از همه دستگاه‎های نظارتی و آستان قدس تقاضا می‎کنیم که به حفظ اراضی کشاورزی توجه ویژه‎ای داشته باشند.

   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 276
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .